Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen fotelt vagy kisszéket...

Milyen fotelt vagy kisszéket ajánlanátok másfél éves kisfiúnak?

Figyelt kérdés
Kisfiamnak szeretne húsvétra a nagymamám valami karos széket venni. Mondta, hogy nézzek valamit, mert a kis dédunokájának szeretne valamit venni, amire rá tudna ülni. Olyanra gondolt, amilyen régen nekem is volt. Fonott kis karosszék volt,de olyat már nem találok. Nektek van valamilyen? Milyen?
2015. márc. 1. 15:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Gyerek relax fotel. Még most is (~10 évesen) használják. Bár az igazsághoz tartozik hogy másfél évesen nem ültek soha egy percnél tovább.
2015. márc. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyi rá a keret,de én babzsák fotelt vennék,lehet névvel ellátottat is venni.
2015. márc. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekunk az enyem van, fonott, piros ulokevel 😊

Ilyet talaltam:

[link]

2015. márc. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

[link]

Ilyenünk van.

2015. márc. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Babzsák fotel jobb vajon vagy ilyen:


[link]

2015. márc. 1. 17:51
 6/10 anonim ***** válasza:

Mi az asztallá székké szétszedhető etetőszéket vettük, így volt széke is és asztal is. A kis székbe egyedül is bele tudott már ülni, mert a karfába bele tud kapaszkodni és nem is magas az ülőmagassága. Használtan vettük 5e-ért, de most hogy már 3 éves lesz, már rendes kisszéket keresek neki, ami nem karfás és olyan asztalt kap ami nem peremes, mert ennek olyan volt. Nem volt gond végülis vele mert nehezebben veri le a kaját :) csak ha kiömlik valami akkor gyorsabban kell takarítani mert belefolyik a résbe, de ez csak egyszer fordult elő.

Szóval ajánlom ezt a megoldást, de kb 1,5 évig fogjátok használni utána már jöhet egy normális kisszék.

2015. márc. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Lehet kapni fonott karosszéket kicsiben, merre laksz kérdező? Szolnokon a piacon rendszeresen szoktak árulni...
2015. márc. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Amint linkeltél kérdező, az vacak.

Kis fonott széket bármelyik vásárban kapsz.

A babzsák is nagyon jó, de nem ugyanarra való, mint a fonott karos szék.

2015. márc. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

igazából az is fontos, hogy mire használnátok.

Ha csak leülni benne akkor jó az a poang fotel gyerekméretben amit belinkelt valaki. Ha arra, hogy egyen is kisasztalnál vagy "rajzoljon" akkor arra rendes szék kell, karfás, mert egyelőre belemászik majd, meg ne boruljon le róla és masszív. Erre ajánlom a szék és asztallá szedhető etetőszéket, nagyon jó masszív a széke, az asztal nem egy nagy szám ahogy írtam, de az csak amiatt mert egy vékony pozdorja az asztal lapja és ahogy illeszkedik az asztal keretéhez rés van. De azt a kb 1-1,5 évet amíg hasznájátok ezt a széket kibírja, nekünk kibírta, pedig volt hogy felmászott rá és ráült :)

Én még mindig ezt ajánlom :)

[link]

használtan fele ennyiért megkapod.

2015. márc. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

ja az asztal tetejére is volt hogy felmászott rá és ráült a gyerekem, arra értettem, hogy kibírta az asztal

utolsó voltam

2015. márc. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!