Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy lehet leszoktatni az...

Hogy lehet leszoktatni az ovis gyereket a csúnya beszédről? Akik az oviban eltanulják?

Figyelt kérdés
2015. márc. 4. 13:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem lányaim vannak. Én azt szoktam nekik mondani, hogy "úrinő így nem beszél". Mivel általában hercegnők a játékaikban, ez hat. Én sem beszélek csúnyán, a példa pedig szintén hatásos.
2015. márc. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Erre az a divatos válasz, hogy ne figyelj rá oda, és akkor abbahagyja, de én ebben a dologban nem ismerek tréfát (pedig alapvetően nem vagyok szigorú). Nagyon-nagyon határozottan, ha kellett, büntetéssel nyomatékosítva értésére adtam, hogy ebben a családban ez nem elfogadható. Mivel mi sem beszélünk a férjemmel csúnyán, elég hamar megértette. Az ovi első pár hónapjában hazahozott pár szalonképtelen kifejezést, de már régóta nem hallottam tőle ilyet szerencsére.
2015. márc. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Neked mit jelent a csúnya beszed?
2015. márc. 21. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!