Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti mit gondolnátok, hogy ha...

Ti mit gondolnátok, hogy ha egy ovis csoporttárs szülei,30 felett úgy néznek ki, mint a punkok?

Figyelt kérdés
Az apuka tele van tetoválással, meg piercinggel meg fülbevalóval, az anyukának meg vagy színes a haja, vagy taraj "frizurája" van. Nem komolytalan ez többgyerekes szülőként? Vagy a gyereknek nem ciki?
2015. febr. 11. 10:39
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
77%

Addig, amíg tisztességgel nevelik a gyerekeiket, úgy néznek ki, ahogy akarnak. Neked nem ciki, hogy ilyen konzervatív vagy? Ez hogy hat a gyerekedre?

Egy tetovált 2 gyerekes anyuka

2015. febr. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem probléma. Amíg vki normális, mindegy hogy néz ki!

Én egyébként bírom az ilyen embereket, szülőket. Nem kell élére vasalva, öltönyben és kiskosztümben vagy papaszerkóban mászkálni csak mert vkinek van gyereke. :)

(Ja nekem van egy egész karos tetoválásom. De nem kaptam még ellenséges reakciókat. Szerencsére.)

2015. febr. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

És? Örülnék neki, valószínűleg nem begyepesedett, karót nyelt szülők. Végre!

A gyereknek miért lenne ciki, hogy a szüleinek más a stílusa és fel is merik vállalni?

2015. febr. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
91%

Nekem ezzel semmi gondom!

A fiam bölcsis csoportjában van hasonló szülőpárral rendelkező kisfiú. Az egyik legjobban nevelt, és legjobb természetű kisgyerek!

Bezzeg az orvos anyuka, decens kisfia életében nem köszönt még senkinek, rugdossa a gyerekeket és a nevelőket.

Amíg szépen neveli a gyereket, felőlem lila haja is lehet valakinek.

2015. febr. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem zavarna. Nem koszosak és büdösek, ápolatlanok hanem ilyen a stílusuk és kész. Amíg a gyereket tisztességesen nevelik addig teljesen mindegy. Amúgy van egy ilyen ismerősöm és mindennél jobban szereti a lányát, igazán odaadó rendes anyuka és tiszta nő. Szóval ne ítélj meg senkit ránézésről, előbb ismerd meg!
2015. febr. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
tök jó, bevállalósak :) Nekem tetszene. Hozzáteszem, nincs tetoválásom, sem piercingem, sem színes hajam. De tetszik, ha valaki bevállalja.
2015. febr. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Külső alapján maximum akkor ítélek, ha messziről csatornaszaga van az illetőnek és/vagy piától bűzlik, tehát messzemenőkig elhanyagolt.


De az, hogy milyen stílust követ, milyen a bőrszíne, nagyon nem érdekel. Maradok az egyedi elbírálásnál a viselkedés alapján.

2015. febr. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik és nem zavarna :) Nem ettől lesz jó vagy rossz szülő valaki :)
2015. febr. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Ha tiszták és normálisan viselkednek, akkor engem sem érdekel, hogy kinek hány tetoválása van és milyen a haja.

Szerintem a gyerekének sem ciki, mert neki ez a természetes, Ő ezt szokta meg. A gyerekek szerencsére sokkal toleránsabbak, elfogadóbbak, mint némely felnőtt.

2015. febr. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Elég gyerekesenek tartunk, ha külső alapján ítélkezel! Nyilván évekig otthon csücsültél a négy fal közt, vagy messziről méregetted a játszótéren a tőled különböző anyukákat a vattacukor burkodból. Közted és köztünk az a különbség, hogy mi a gyerekünkkel vagyunk elfoglalva, te meg mindenki mással!

Egy 4 éves kópéság "punk hajú" Anyukája és kopasz + tetovált Apukája :)

2015. febr. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!