Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány éves korától értette és...

Hány éves korától értette és élvezte gyerkőcöd az Egyszer volt, hol nem volt az élet c. mesét?

Figyelt kérdés
Öt éves kislányommal megnéztük az első részt, de szerintem neki még korai.
2015. márc. 5. 18:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hány éves voltam, de imádtam. Testvérem ovis volt még, mikor együtt néztük (inkább ezt, mint a mesecsatornákat) és nagyon szerette ő is.
2015. márc. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is próbáltam mutatni a fiamnak ötévesen ezt a mesét, nem kötötte le. Most hét éves, de most sem szereti. Sajnálom, mert szerintem egy nagyon jó mese, én gyerekként imádtam ezt is, meg a többi változatát is, sokat lehet belőle tanulni is. A fiamnak sajnos nem jön be, pedig amúgy oda van az ismeretterjesztő műsorokért, de rajzfilmes formában nem szereti őket.
2015. márc. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jo hogy írtad ezt a mesét, mert teljesen elfelejtettem. Megmutatom a lanyomnak, igaz o is csak 5 eves, de nagyon érdekli ez a testtel kapcsolatos téma, ilyen könyvet is olvastat velem. Lehet hogy még nem fogja érteni, de ha egyutt nézzük es magyarázom neki, akkor biztos leköti, en is nagyon szerettem.
2015. márc. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
5 éves korától nézi, érdekli, kérdezi a dolgokat. Próbálom is neki elmondani a maga kis nyelvén, hogy megértse.
2015. márc. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom pontosan mennyi voltam, de nagyon kicsi koromtol neztem en is, oda voltam erte :) nyilvan eleinte nem ertettem mindent belole, de apuval mindig megbeszeltuk, hogy mit latunk, igy megertettem :) de nagyon jo, nagyobb koromban a suliban mikor tanultunk ezekrol, en mar sokkal tobbet tudtam a tobbieknel :)))
2015. márc. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A lányom 4 évesen már szerette, kérte sokszor hogy na ezt kapcsoljam be neki. Másfél évvel fiatalabb az öccse, őt akkor még nem érdekelte.

Most a fiam 5 éves, egyszerűen imádja ezt a sorozatot(és mindent ami a test működésével kapcsolatos), állandóan ezt nézné. A lányom már nem kedveli annyira ,szerintem megunta :) . Viszont a többi sorozatát, az egyszer volt az emberiség ami történelmi témájú, meg a felfedezőset nagyon szereti továbbra is.

2015. márc. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!