Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves lesz áprilisban a...

2 éves lesz áprilisban a kisfiam. Korai még az éjszakai lábfájás?

Figyelt kérdés

Éjszakánként kel fel és olyankor mindig nagyon hisztis. Csapkod , feküdni nem akar, csak úgy jó ha felveszem.

Először arra gondoltam hogy természetes aludninemakarós hiszi, de a sírásba belekerül hogy auu,auu....

Lábát kezdtem simogatni, masszírozni és elaludt.

Halleluja.

Szóval..nagylánynál ez 4-5 évesen volt meg....


2015. márc. 7. 06:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet csak szimplán jól esett neki és azért aludt vissza. Én kicsinek borzasztóan megszenvedtem a növekedést (pedig nem nőttem nagyra). Emlékszem hogy mindig fájt a lábam, és sűrűn masszírozta anyukám...de tuti több voltam 2-nél. Fogakkal hogy álltok?
2015. márc. 7. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
18 fog már kint van, nem látok többet előtörni
2015. márc. 7. 07:57
 3/3 sandrachnologic ***** válasza:

Ha tobbszor is tapasztalatod erdemes orvoshoz vinni es kerni egy vérvételt, mert a gyakori foleg éjszakai labfajas kisgyerekeknel egy nagyon ritka csontrak kialakulását is jelezheti. Ewing sarcoma a neve. Sajnos az egyik kedves ismerősöm ebbe halt bele.


Nem megijeszteni akartalak, felre ne értsd, de ha nagyon sokszor mondana az én gyerekem es brutálisan fajna neki akkor én megnezetnem.


Amugy siman lehet csak növekedési fájdalom is, azert a két evesek meg sokat nőnek hirtelen, nekem aakkor a fiam 3 honap alatt majdnem 10 centit nott.

2015. márc. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!