Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gyermekem 3 éves múlt áprilisb...

Gyermekem 3 éves múlt áprilisban. és még nem szobatiszta sőt egyátalán nem zavarja aha bepisil vagy be kakil szerintetek valami baj lehet?

Figyelt kérdés
2013. jún. 30. 11:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Az egyik ismerősöm azt csinálta, hogy amint betöltötte a 3.-at a gyerkőc (pedig tényleg küszködtek a szobatisztasággal), beíratta bölcsibe, 3 hónapra rá szobatiszta lett.

Én azt gondolom, hogy az orvosotoktól kellene rákérdezni, lehet, frusztrálja valami, de ez csak egy tipp.

2013. jún. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én lányom 3 éves és 2 hónapos volt, amikor gyakorlatilag egy hét alatt szobatiszta lett. Én nem piszkáltam a pelus miatt, a bölcsiben sem, tavasszal egyik pillanatról a másikra megunta a pelust, levette, és kész. Az ő döntése volt :D
2013. jún. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,őmár jár bölcsibe..ott is próbálják tanítani a szobatisztaságra de nagyon nem akarja..szeptemberbe elvileg oviba megy.
2013. jún. 30. 16:03
 4/5 TKI Ibolya ***** válasza:

Azért aki oviba megy annak nem ártana ha szobatiszta lenne,mert ott nem fogják pelusozni.

Mi lenne ha nemes egyszerűséggel levennéd róla és azt mondanád nincs többet pelus mert oviba nem lehet és már nagy vagy.Eleinte biztos lesznek balesetek de idővel rájön nincs más választása.

Még sem lehet megvárni,hogy majd ő mikor óhajtja levenni .2 hónap nagyon gyorsan elszalad.

Azt is csinálhatod,hogy amikor nem pisil be akkor megjutalmazod.Nem nagy dolgokkal pici apróságokkal pl: rágó,matrica stb

2013. jún. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam májusi. Ő is szeptemberben kezdte az ovit. nem sokkal 3 éves kora előtt kezdtük el a bilizést. Csináltam az ajtajára egy jutalom matricás táblát. Ha ügyesen szólt hogy pisilni kell, kapott egy autós matricát, ha kakilt a bilibe, akkor egy nagyobb Micimackósat, amit ő maga ragaszthatott fel. Este megmutattuk apának, aznap milyen ügyes volt. Ez elég motiváló volt. Ovira minden rendben volt.
2013. júl. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!