Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisfiam egyik szeme ma bepiros...

Kisfiam egyik szeme ma bepirosodott és csipás. Vigyem orvoshoz?

Figyelt kérdés
Kamillával törölgettem ma, de egyelőre nem javul. Váladékozik is. Kötőhártyagyulladás lehet? De mitől?
2015. márc. 10. 20:14
 1/6 anonim ***** válasza:

persze, ez miért kérdés egyáltalán? a kötőhártya gyulladás nagyon fertőző és 1-2 hétig is eltarthat. kamillát elméletileg nem szabadna a szemére tenni mert szárít és pont nem jó most rá. orvos ír szemcseppet.

én kötőhártya gyulladással még ügyeletre is elviszem, mert nagyon kellemetlen, nem este morfondírozom, hogy vajon lássa-e orvos :(

2015. márc. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Először azt hittem, csak belement neki valami. Ez késő délután volt, így vártam. Sajnos itt nincs ügyelet, csak 50 km-re, és még van két kicsim itthon, autóm nincs, nem tudom bevinni, de akkor holnap mindenképp elviszem orvoshoz. Köszönöm a választ.
2015. márc. 10. 20:19
 3/6 anonim ***** válasza:

Ne törölgesd kamillával, az többet árt, mint használ.


Nem beteg? Kötőhártya gyulladás lehet felső légúti megbetegedés után is. Esetleg huzatot kapott.

2015. márc. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon enyhe náthája volt, már múlófélben.
2015. márc. 10. 20:30
 5/6 anonim ***** válasza:
2.vagyok. Attól is lehet.
2015. márc. 11. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Brulamycin szemcseppet kaptunk.
2015. márc. 11. 10:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!