Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miert van az hogy mindenhol...

Miert van az hogy mindenhol megviselt nyuzott es ideges anyukakat latok akik babakocsit tolnak, vagy veszekedo parokat az aruhazban akik mellet visit a gyerek?

Figyelt kérdés
Megsem olyan jo gyereket nevelni?

2015. márc. 16. 06:37
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Megviselt, nyuzott, azert mert valoszinu nem aludt egy ideje. En soha nem veszekedtem meg a gyerekek miatt a parommal, egyetertunk a nevelesukben. Az aruhazban sem visit. En szeretek gyereketnevelni, imadok itthon lenni veluk, veluk teljes az elet. A, h neked meg nincs gyereked es csak ezt latod ki belole megmutatja, h meg nem vagy eleg erett hozza!
2015. márc. 16. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
azért ez általánosítás. ugyanennyi boldog,nyugodt anyukát is látni.ők valószínűel stresszesek valamiért,de te nem tuddhatod miért,van-e egyáltalán bármi köze a gyerekhez. lehet,hogy tök más miatt veszekednek pl. csak fáradtak ezért könnyebben összekapnak. a nyúzott anyuka hát figyelj egy nő gyerek nélkül is lehet nyúzott,pl. ha 12 órába dolgozik és este 10kor végzett előző nap,vagy ha éjszakás volt. engem láttál volna mikor éjszakás voltam,a héven elaludtam na akkor babakocsi se kellett mellém,hogy hullának nézzek ki :-) akkor is lehet nyúzott 1 nő ha nincs gyereke szerintem,én láttam 800 mackónacis totál k.o. nőt közelébe nem volt gyerek sem. biztos van aki amiatt volt fáradt,de általánosítás így nézni
2015. márc. 16. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%

az a helyzet,hogy egy veszekedő-hangos párt,hisztiző gyereket hamarabb észrevesz az ember,mint egy "átlagosan " andalgó-békés családot.

nem kell általánositani,bár tény,hogy egy nagybevásárlás néha kaotikus tud lenni egy(2,3) gyerekkel.

2015. márc. 16. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%
nem tudom mi boldogok vagyunk a parommal es a lanyommal es a kornyezetrmben boldog, mosolYgos anyukakat latunk. szerintem ha valamiert ezert erdemes elni :) talan te vagy az aki nem latod az elet napos olddalat :) egyebkent meg vannak siro kisgyerekek, ha oda jutsz majd rajossz, sokszor oksem kell nekik a hisztihez, ertem ezalatt a dackorszakit. de aki szulo, tudja h az sem tart orokke, s ha pillanatnyilag feszult is, egy ilyen kis tunder naponta karpotol, akar csak azzal ha nezed ahogy eszik, alszik. pillanatok alatt elfeledteti a stresszt. azok a parok akik hangosan veszekednek egy aruhazban, valoszinuleg gyerek nelkul is bajban lennenek.
2015. márc. 16. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
Egy sírós, nem alvós baba mellett szerintem egy fakír is fáradt és veszekedős lenne...Próbáld ki! :) Tölts le valahonnan babasírást, üvöltesd éjjel 2-3 órát, napközben kb. kétszer ennyit. Éjjelre állítsd be az ébresztődet 1-1,5 óránkénti ébresztésre, kapcsold be a babasírást és sétálj körbe-körbe a szobába egy 5-6-7 kilós súllyal. Garantálom, hogy 1-2 nap múlva te is produkálod ezt a viselkedésmódot:) Nekem 2x is ilyen gyerek jutott, de mégis azt mondom, a gyereknevelés jó dolog és semmiért nem cserélném el ezt az időszakot, sem a gyerekeimet.
2015. márc. 16. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
48%

Én mindig mosolyogva vásárolok, a férjemmel boltban még nem veszekedtem, megoldjuk itthon:)) A 3 gyerek soha nem hisztizett a boltban.

Szerintem jó gyereket nevelni, bár néha baromi fárasztó!

2015. márc. 16. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
92%

Szombaton nagybevásárlást rendeztünk a férjemmel, a 2 éves kisfiammal és a babakocsiban fekvő 6 hetes kislányunkkal. Szokásos heti bevásárlás, a fiunk imádja, ülni szokott a bevásárlókocsiban és magyaráz /édes szokott lenni/, a pici lányunk pedig végigalussza az egészet egy kiadós otthoni szopi után. Na... Ez a vásárlás egész máshogy alakult. A fiunk torkaszakadtából üvöltött, mert rájöttünk, hogy nem uzsonázott otthon, farkaséhes volt, és minden kellett volna Neki. Ez a mi hülyeségünk volt, mi is összevásárolunk minden szir-sz.rt, ha éhesek vagyunk. Ő pedig egy kisgyerek, aki számára összedől a világ, ha üresen korog a gyomra. Ezt tudják a gyakorló szülők.

De ez még semmi. A kislányunk is felébredta babakocsiban, nyöszörgött, sírni nem sírt, de pont elég volt a nyöszörgése is nekünk ahhoz, hogy ebben a helyzetben mi is üvölteni tudtunk volna. Aztán amikor a kisfiunk felfedezte a sót /most tanulta meg kimondani:-)/, és üvöltve ismételgette, hogy 'Só, só, só!', akkor egymásra néztünk a férjemmel, és hangosan elkezdtünk kacagni. Annyira gázos, egyben komikus is volt a helyzet, hogy csak röhögni tudtunk.

Ha akkor látott minket valaki /tömve volt a bolt/, pont azt gondolhatta, amit Te, Kérdező. Minek ezeknek két! gyerek?!

Na, a válaszom: van egy csodAlatos, okos kétéves fiunk, aki persze gyakran okoz fejtörést nekünk, de amikor este elalváskor simogatja az arcom, vagy kedveskedik az apjának és mondogatja, hogy 'Apa, Apa!', vagy amikor ringatja komoly bátyus arckifejezéssel a hugi babakocsiját, a 6 hetes hugi pedig megnyugszik a bátyus hangjára, és szinte elrepül örömében, ha a bátyus föléhajol, akkor látjuk igazán, hogy megadatott nekünk az a csoda, amiért érdemes élni. Nehéz helyzetek mindig vannak, most például nyúzottnak érzem magam, mert a fiam hajnaltól fent van, köhög /épp most visszaaludt/, a kislányom pedig növekedési ugrásban van, folyton szopizna, de a gyereknevelés ezzel jár. Mindemellett összeszámolni is lehetetlen azoknak a pillanatoknak a számát, amikor mi vagyunk a világ legboldogabb emberei. Egyszer, ha megérsz rá, Kérdező, vállalj gyermekeket és akkor majd megérted.

2015. márc. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!