Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy szoktassam újra az...

Hogy szoktassam újra az egyedül elalvasra?

Figyelt kérdés
Lányom 21 hónapos 4 hónapos korától egyedül aludt el a szobájába végig is aludta az éjszakát, két hete náthás bedugul az orra de csak este, valamint rajött hogy tud kimaszni a rácsos ágyból azóta nem alszik el egyedül csak kézben,beülök a fotelba bekucorodik az ölembe de igy is van hogy tobb mint egy óra mire elalszik. Semmi változás nem történt a család életében. Szerintetek mit tegyek hogy visszaaáljon a régi rend.
2015. márc. 18. 21:46
 1/1 anonim ***** válasza:

nálunk is volt ilyen, hogy simán elaludt magától egyszer meg magam mellett altattam, egyből rákapott


kellett 3 nap

első nap úgy csináltam letettem aludni, felkelt, megint letettem, felkelt, nem mentem be, sírt, bementem meglepődött hangon, hát te hogyhogy nem alszol? (csak hogy érezze hogy mi a norma)nagyon kínlódós volt csak arra ügyelte, hogy ne mellettem aludjon el, hanm inkább sétáltam vele, ringattam kicsit, de ágyba vissza.


2.nap már nem kellett a séta, ringatás, elég volt az ágyikójában szenvedni, felkel sír visszateszem, felker sír visszateszem, de elaludt és nem volt kivéve


3 nap egyszer volt egy felsírás amikor letettem az ágyba, de elaludt, nem kelt fel(csak éreztette, hogy ó ne, letesznek :))



(amúgy nekem hiányzik, olyan jól esne ha vele aludhatnék, az ő érdeke miatt tartom be a kiságyasdit(koábban meg a légzésfigyelő miatt is))

2015. márc. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!