Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisfiam most kezdett el...

Kisfiam most kezdett el egyedül lépkedni;mikor szoktassam a cipőhöz, most, vagy majd mikor bár biztosan megy? Ti hogyan csináltátok?

Figyelt kérdés
2011. szept. 5. 11:14
 1/5 anonim ***** válasza:

mi vettünk neki szinte azonnal olyan cipőt, aminek hajlékony a talpa. [link] (a talp szövet, csúszásgátló pöttyökkel)


azért döntöttünk így, mert nálunk csak kő, meg parketta van, a kislányunk meg (de szerintem az összes gyerek) jobbára csak lábujjhegyen járt az elején. ott viszont egyetlen csúszásgátlós zoknin sincs csúszásgátló. talán három látványos pofára esés elég is volt a döntéshez.


amikor ez szétesett, ez talán 3 hónap volt, vettünk neki rendes cipőt és semmi probléma nem volt vele.

2011. szept. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Igen,ő is lábujjhegyes,és egyelőre mezítláb közlekedik:)
2011. szept. 5. 11:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Először mezitláb,csúszásgátlós zokniban kéne engedni,hogy magától megtanuljon járni,igy a talpa és a lábujjai tudnak mozogni. Szerintem otthon kinzás cipőt adni a gyerekre,gondolj bele,ha rajtad is egésznap cipő van,még otthon is,milyen érzés,nem még egy fejlődésben lévő kisbabának. Amit az első linkelt az amúgy is kocsicipő,ami nem járni tanulásra való!!! Azt csak a babakocsiban szabad ráadni! Babám első lábbelije Liliputi puhatalpú volt, inkább csak a babakocsiban volt rajta,néha ha ki akart jönni,akkor abban lépkedhetett az utcán is. Aztán mikor már elég jól ment,többet volt a babakocsin kivül,akkor vettem neki Elefanten első lépés cipőt,azt nagyon szerettük. Úgyhogy cipőt ne adj rá otthon,ha már az utcán is megy,akkor kell neki rendes cipő.
2011. szept. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A kérdesem úgy szólt:mikor szoktassam.Eszembe sem jutna egész nap rajta hagyni,de valamikor meg kell,hogy szokja azt is,ezért kértem segítséget.
2011. szept. 6. 10:56
 5/5 anonim ***** válasza:
A válaszomban benne van a "Mikor?" is! OLvasd el még egyszer!
2011. szept. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!