Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák, ti szoktatok meztelen...

Anyukák, ti szoktatok meztelenek lenni a gyerekeitek előtt, vagy nem?

Figyelt kérdés
Árt a gyerek fejlődésének, hogyha látja a szüleit néha meztelenül?

2015. márc. 19. 15:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%

Igen. De nem sűrűn.

Pont tegnap férjem ment fürödni, és a 2 éves fiunk rácsodálkozott, micsodája van apának. Még közelebb is hajolt, hogy jól megnézze magának... Nagyon édes volt, jót nevettem rajta.

De engem is megnéz, ha véletlenül meglát fürdés közben.


Szerintem ha nagyobb lesz, akkor ennyit sem fog minket meztelenül látni, de most még kicsi.

2015. márc. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Szoktunk, én "szabadabban", mint az apja, bár ő is átöltözik előtte, sőt néha még kéri, hogy fürödjünk vele (5 éves fiú). Én nem csinálok belőle nagy ügyet, amíg őt sem zavarja, addig engem sem. Majd szól, ha zavarja és akkor tiszteletben tartjuk a kérését.
2015. márc. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
15%
Nem, soha. En se orulnek ha a szuleim nudiznanak otthon. Nem vagyok.prud, de nekem ez perverz. Meztelenul nezegesse a parja, semmikepp ne a gyereke..
2015. márc. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
Persze. Ha kérik rendszeresen fürdök is velük. 5,5 és 2,5 éves kislányok.
2015. márc. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Lassan 5 éves a kislányunk. Direktbe nem "nudizok" előtte, de jött már be velem a fürdőbe, mikor fürödtem és régebben rendszeresen beült velem a wc-re. Az Apja nem meztelenkedik előtte. Nem fürödtünk soha együtt vele és ha fiam lenne, nem jönne be velem - most úgy érzem.
2015. márc. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%

Nem árt a gyereknek. Nyilván szituáció kérdése is a dolog.

Az sokkal jobban árt, ha a szülő "ügyet" csinál a meztelenségből, mert a gyereknek abból az jön le, hogy az rossz, természetellenes valami. Így is elég testképzavaros gyerek, fiatal van már, hála a médiának, legalább mi szülők próbáljuk a gyereket a helyes értékrend felé terelgetni.

2015. márc. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%

Együtt is szoktunk fürödni,bár mindig mondom,hogy én már nagyon vagyok egyedül is tudok fürödni de egy szempillantás alatt levetkőznek és beugranak mellém a kádba.

5 és 3 évesek a gyerekek

2015. márc. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
88%

Mi sosem csináltunk ügyet a meztelenkedésből, nyilván nem meztelenkedünk, csak ha öltözünk vagy fürdeni megyünk, nem bujkálunk.

Kicsi koruktól szoktunk velük fürdeni, vagy én vagy az apjuk, így nekik sem fura vagy zavarba ejtő. Nyilván később, ha nagyobbacskák már, nem lesz együtt fürdés, meg hogy bevonulnak hozzánk a fürdőbe szó nélkül. :-)

De egyenlőre nem csinálunk belőle gondot.

2015. márc. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Direktbe nem, de ha bejonnek, amikor eppen atoltozom, akkor nem takargatom magam elottuk.

A furdoszobaba is be szoktak jonni, amikor a furdokadban fekszem, olyankor nem terpesztek es annyi 😃

Az egeszseges meztelenseggel, ami furdeskor es atoltozeskor elkerulhetetlen, szerintem semmi gond nincs. Az sokkal karosabb, ha a szulo abszolut takargatja magat, mert az azt sugallja, valami rossz, ezert nem szabad latnia a gyereknek.

Persze, ez nem azt jelenti, hogy premier plan mutogatom magam a gyereknek, de ha pont akkor jon be a haloba, amikor a bugyimat avgy a melltartomat veszem fel, akkor nem kapok magam ele valamit, hanem befejezem a mozdulatot, igy neki sem kellemetlen.

2015. márc. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én a saját szüleim példáját veszem alapul

Ők a mai napig átöltöznek előttünk,ahogy mi is előttük Tesómmal.Nekem 5,5 éves fiam van,nem csinálok gondot a meztelenkedésből

tegnap este pont velem zuhanyzott a fiam,bár azért ez nem sűrűn fordul elő.de nem szégyellősködünk egymás előtt

nekem sem lett semmi bajom,hogy léttam a szüleim meztelenül,neki sem lesz

2015. márc. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!