Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Filmvetítés egy örökmozgó...

Filmvetítés egy örökmozgó kétévesnek?

Figyelt kérdés
Barátaink elhívtak minket a kerületi művházba a Bogyó és Babóca film vetítésére. Az ő gyerekeik 3 évesek. Mennék szívesen, a fiam imádja a BB-t, de félek, higy egy percet sem maradna a fenekén. Egyébként is mindig zabszem van a popójában, szerintem zavarnánk a többieket. Elvinnétek? Vagy mikortól érdemes moziba vinni a gyermeket?
2015. márc. 19. 15:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem vinném. Igen, zavarná a többieket.
2015. márc. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem, ilyen korú gyerekek nem értik a meséket sem, max. egy-két percig figyelne rá oda, utána már másképp próbálná magát elfoglalni, idegesítő lenne.
2015. márc. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Érteni érti, mert itthon szokta kérni, és szabályosan tudja kívülről, de szerintem sem Neki való még egy ilyen hosszú program. Főleg azért, mert pár percnél tovább képtelen egy helyben ülni.
2015. márc. 19. 18:23
 4/4 anonim ***** válasza:

Én elvinném. Meg kell egyezni a gyerekkel, hogy nem lehet járkálni és szaladgálni, és ha elunja el kell jönni a vetítésről. Ennek tudatában nem ülnék sorközépre, hanem valahol szélen foglalnék helyet.

Én is azt hittem az enyémről, hogy nem fog nyugton ülni egy báb előadáson. Egészen szélre ültem vele az ajtó közelébe. És én voltam a legjobban meglepve, hogy 50 perc után kezdett egy kicsit izegni mozogni a széken.

Az a látvány, hogy mindenki ül és figyel, a gyerekre is hat, és a "csordaszellem" azirányba tereli, hogy neki is ezt kell tennie, látja a mintát, hogy mit csinál a többi.


És a csordaszellem nagy hajtóerő. Az én kisfiam hétvégén már nem alszik délután. De az oviban még simán alszik egyet, mert mindenki ezt csinálja körülötte...

2015. márc. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!