Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Örökmozgó kisgyermek (ek)...

Örökmozgó kisgyermek (ek) mellett van időtök, kedvetek rendszeres vagy napi szinten tornázni, sportolni? Hogyan, mikor csináljátok?

Figyelt kérdés
2015. febr. 10. 14:57
 1/5 anonim ***** válasza:
2 örökmozgóm van. Az elején nem volt kedvem, de 1 éves koruk után (most 1,5) és óta már van kedvem. 8kor elalszanak, ezután szoktam tornázni. Van hogy kimarad, kb heti 2x, mert nincs kedvem, de a többi napon nagyon is van kedvem, és csinálom.
2015. febr. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kb. fél éves koruktól kezdtem el újra mozogni. Muszáj volt, mert nem tetszett, amit a tükörben láttam, meg én előtte is sportoltam.


Hétvégente tudtam rá általában időt szakítani (ilyenkor az apjuk vigyázott rájuk addig), vagy esténként, de ezt nem szerettem.

2015. febr. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kedvem lenne, energiám nincs. 2 éves fiam van, egyedül vagyok vele nagyrészt. Este mikor leteszem, már hulla fáradt vagyok és amúgy is többször ébred még éjszaka.

Ha egy kicsit jobban alszik majd, akkor igyekszem nekiállni. Eljárni nem nagyon tudok sehova, nincs ki vigyázzon rá, párom hétvégékre jár most haza.

2015. febr. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem voltak gondok csàszàrnàl, így 1 èvet vàrnom kellett, most kezdtem, el...èn is este 9-10körül szibabiciklizem edzem, minden nap, 15ig kell leadnom szóval nincs màs vàlasztàsom..nappal meg ugye szaladok a kicsi utàn. De írigylem az energiàjàt :-)
2015. febr. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem, nincs kedvem. De csinálom. Este, ha elaludt, heti 4x1 órát.
2015. febr. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!