Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2és fél éves örökmozgó kisfiam...

2és fél éves örökmozgó kisfiamat mivel foglalhatom le a 2és fél órás repülőúton?

Figyelt kérdés
egy igazi örökmozgó.már tettem a telefonra meséket neki hogy fülhallgatóval tudja nézni.vettem egy új kifestőt meg zsírkrétát hogy tudjon rajzolni.mit vigyek még?
2013. dec. 11. 13:27
 1/9 anonim ***** válasza:

2,5 évesen már simán kilehet vele bírni.

Már okos ügyes, megmondhatod neki, hogy a sorok között mettöl meddig mehet és akkor ott is futkározhat. Mikor italt, enni szolgálnak fel akkor szolsz neki, hogy jöjjön vissza. Telon mese leköti, a jobb jßáratokon adnak játékot is stb...

Ne félj magad az úttól, és akkor remek lesz.

Èn nagylányommal 1,5 éves koráig rengeteget repültem, egyedül is. De Voltunk 10 órás úton is. Onnantól, hogy elkezdett járni már jobb Volt, mert lekötötte a mászkálás.

2013. dec. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nasit. Nekem is örökmozgó 2 évesem van, de azért le tudom foglalni a 4 és fél órás úton is. Játékot szerintem még vigyél, nálunk a kisautózás is megy ilyenkor
2013. dec. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nasit én is viszem neki.meg teszek oda 2 kisautót.csak ketten megyünk a fiam meg én.soha nem repültünk még.köszi az ötleteket
2013. dec. 11. 13:35
 4/9 A kérdező kommentje:
reménykedem benne hogy elfog aludni a repülőn.mert 4kor kelünk reggel fél 5köröl indulunk és ferihegyen 8:45re kell odaérnünk mert 10:45kor indul a gép.de szerintem a kocsiba visszafog aludni.úgyhogy a repülőn nem hiszem hogy aludni fog.de reménykedem benne
2013. dec. 11. 13:57
 5/9 anonim ***** válasza:
Telefonodra vmi játékot is tölts neki. Van egy csomó, tegyél rá sokat és mire végigpróbálgatja, el is telik az idő. Amúgy én nem engedném otthon játszani, úh nálunk tuti lekötné,h most szabad.
2013. dec. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok: úgy értettem,h telefonon játszani:)
2013. dec. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Háromévesen a fiam úgy izgult a repülőút miatt, hogy nem bírt elaludni este. Hajnal 3-kor indultunk Ferihegyre, még mindig nem aludt, 5-kor indult a gép, addig egy szemhunyásnyit sem aludt. Aztán ahogy beindultak a hajtóművek félrenyekkent a feje, és a célállomáson ébredt.

Hazafelé végig ébren volt a repcsin, nézelődött sokat, meséltem, rajzoltunk, ujjbáboztam neki, sima ügy volt.

2013. dec. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én is egy kisebb bőrönddel szoktam utazni, aztán pikkpakk eltelik az idő. Ami nálunk bejön: matricás foglalkoztató füzet, színes ceruza, egy doboz gyurma, kisautó, képeskönyv. Biztosan jó lesz! :-)
2013. dec. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
vettem neki egy micimackós kártyát,2 kis kifestőt,zsírkrétát,teszek oda 2 autót,telefonra töltöttem le meséket mondókákat megmegnézem holnap hogy tudok e neki venni valahol matricás foglalkoztatót.meg teszek oda egy sima kisfüzetet amibe tud rajzolni.
2013. dec. 11. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!