Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Jogosan vagyok felháborodva?

Jogosan vagyok felháborodva?

Figyelt kérdés

A volt férjem tavaly megkérte az élettársa kezét. Amikor a lányunk ezt megtudta, közölte, hogy ő szeretne a koszorúslány lenni.

A minap kiderült, hogy júliusban lesz a lagzi, de a volt férjem kerek perec kijelentette, hogy a gyerek nem lehet koszorúslány, és nem mehet az esküvőre sem!!!

Jogosan vagyok kiakadva ezen? Vagy ez normális, hogy a saját lánya nem vehet részt az esküvőn?


2015. márc. 23. 12:10
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
81%

"Tüneményesen" jó apa lehet, gondolom nem véletlenül mentetek szét...

Én is felháborodtam volna, leginkább azért, mert sajnálnám a kislányomat. Ha ő ezt szerette volna, akkor neki nagyon rosszul fog esni! Ha nem szeretné, más lenne a helyzet, de így... Ajaj, és apuka fogja ezt kimagyarázni szegénynek, vagy rád bízza?

2015. márc. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 anonim ***** válasza:
20%

Nézd, az esküvőre a pár z hív meg, akit akar. Ha ők nem akarják, hogy a lányod ott legyen, akkor te a földhöz is veheted magad, akkor se lehet ott.

Miután kisgyerek kategóriába tetted a kérdést, gondolom 3-4 éves gyerekről vn szó. Nyilván a vőlegény és menyasszony nem bebiszittert kíván játszani a saját esküvőjén. ...

Amúgy sokszor olvasom itt, hogy nem hívják meg a szülőket sem.

2015. márc. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 anonim ***** válasza:
46%

Jogosan vagy kiakadva. Mivel indokolta, hogy a kislánya nem vehet részt az esküvőn sem? Erre mondjuk még indokot sem lehet elfogadni. A koszorúslány még hagyján, ha egyébként kis esküvőt akarnak és egyáltalán nem lesz koszorúslány.


Mennyi idős a lányotok?

2015. márc. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 anonim ***** válasza:
28%

Ha nullára pontozol, akkor majd elmehet a gyerek? :D

Vannak, akik nem akarnak gyereket az eskuvojukon.

2015. márc. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 anonim ***** válasza:
54%

Nagyon sajnálom a kislányt. Mit mondott az apja, miért nem? Mondjuk nyilván nem fogja elismerni, ha a leendő felesége kérte ezt tőle..

A lányodnak ez most egy hatalmas csalódás, kapott sajnos abból ízelítőt, hogy milyen lehet valójában. Azért egy ilyen élményt én nem vennék el egy kislánytól.

2015. márc. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/65 anonim ***** válasza:
73%

Én abból indulok ki, hogy a kislányomnak rossz, mert szeretne menni. Neki kell most majd ezt elmagyarázni, és gondolom nem fog neki jól esni.

De figyelj, ilyen hozzáállással az apa részéről, szerintem jobb is, ha nem lesz ott a lánya.


0-ra pontozni pedig nem egy ember tud, hanem több, úgyhogy kedves 2-es és 4-es többen nem értenek veled egyet. Nem azzal, hogy ettől nem fog megváltozni az apa véleménye, hanem azzal, hogy itt nem egyszerűen gyerekekről van szó, hanem az apa saját lányáról, aki szeretne ott lenni. Neki fog ez rosszul esni, nem neked.

2015. márc. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 anonim ***** válasza:
38%
Nézd utolsó, hiába esik rosszul kb mindenkinek, ha egyszer az apa Így döntött, nincs mit tenni. Esetleg ha a kérdező elarulna, hogy mit mondott apuka, miért nem mehet a gyerek.... Mert pl simán lehet, hogy a sajt eskuvojukon nem akarnak gyerekre vigyázni, ami teljesen érthető, és az is lehet, hogy a "lagzi" valójában egy anyakönyvi hivatal béli hazassgkotes aztán meg romkocsma látogatás. ....
2015. márc. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjem is elvált,neki két fia van,egy 5 éves és egy 13 éves. Mi nagyon szerettük volna ha jönnek az esküvőnkre,ami egyben a féltestvérük keresztelője is volt.Nem jöttek,és ez mindkettőnknek fájt,de megértettük.
2015. márc. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 anonim ***** válasza:
30%
Én elmondanám neki így: kislányom apád és az új felesége nem akarják hogy ott legyél, bármennyire is szeretted volna, őket nagyon nem érdekli hogy mit érzel, gyere azon a napon elviszlek vidámparkba vagy valahova ahova csak szeretnéd. És nem venném tőle rossz néven ha a láthatásokkor nem akar az apjával menni.
2015. márc. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/65 A kérdező kommentje:

Nem indokolta meg, miért nem mehet. Azt mondta, hogy ez nem telefontéma... 4 éves gyerekről van szó egyébként. És igazából ha mondjuk annyira szűk körű esküvő, akkor is a saját gyereke nem vehet fel rá egy szép ruhát, és adhatja oda nekik a gyűrűket? Egyszerűen nem értem. Ráadásul az eljegyzés óta szóba került már párszor a téma, és akkor nem mondta egyszer sem, hogy nem lehet. Csak most, amikor már megvan az időpont.

Egyébként az új asszonyka ötlete nagy valószínűséggel. Sajnos máskor is befolyásolta már negatív irányba a dolgokat.

2015. márc. 23. 12:48
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!