Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Jogosan vagyok felháborodva?

Jogosan vagyok felháborodva?

Figyelt kérdés

A volt férjem tavaly megkérte az élettársa kezét. Amikor a lányunk ezt megtudta, közölte, hogy ő szeretne a koszorúslány lenni.

A minap kiderült, hogy júliusban lesz a lagzi, de a volt férjem kerek perec kijelentette, hogy a gyerek nem lehet koszorúslány, és nem mehet az esküvőre sem!!!

Jogosan vagyok kiakadva ezen? Vagy ez normális, hogy a saját lánya nem vehet részt az esküvőn?


2015. márc. 23. 12:10
1 2 3 4 5 6 7
 11/65 anonim ***** válasza:
47%

nem jogos !


1. mert ha elmegy a gyerek akkor az apának rá kell figyelni ahelyett h a saját esküvőjére figyelne

2. ha elhívják mégis akkor neked is kellene menni - amit szerintem az új nej tuti nem akarja - lévén vigyázzon valaki a gyerekre

3. miért ne dönthetnének úgy h gyereket nem kérek az esküvőre ... senkitől sem


szal ne akadj ezen ki - a gyerek meg majd megnyugszik - ennyi

2015. márc. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/65 anonim ***** válasza:
73%
7! Ez mind rendben is lenne, ha vendég gyerekről lenne szó. De itt a vőlegény gyerekéről van szó és ez a döntés sok mindent elárul az apáról.
2015. márc. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/65 anonim ***** válasza:
72%
gondolom akkor a kedves apuka se akadna ki ha a lánya nem akarja hogy ott legyen a szülinapján, ballagásán diplomaosztóján... hisz neki is joga van eldönteni kit akar ott látni.
2015. márc. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/65 anonim ***** válasza:
69%

"És igazából ha mondjuk annyira szűk körű esküvő, akkor is a saját gyereke nem vehet fel rá egy szép ruhát, és adhatja oda nekik a gyűrűket?"


Ki vigyázna rá? Egy 4 éves nem fog neked nyugton végig ülni meg 10 percet sem... Nyilván a tied igen, sőt, szinte biztos, hogy az itt apukát szidok gyereke szinten, de egy átlag gyerektol ennyi idősen nem lehet elvarni.

2015. márc. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/65 A kérdező kommentje:
Meg az a felvetés sem jogos szerintem, hogy apuka az esküvőre akar figyelni, nem a gyerekre. Ha adott esetben én mennék férjhez, akkor nekem sem kellene elvinnem rá a lányomat, mert hogy figyelni kell rá??? Meg szerintem nem a 2 tanús esküvőről van szó, vagyis lesznek ott családtagok, pl mamáék. Akkor máris van aki figyel rá.
2015. márc. 23. 12:58
 16/65 anonim ***** válasza:
61%
az oké, hogy bébiszitterkedni kell és kellemetlen lenne ha emiatt az anyuka is menne...na de ott lesznek a gyerek nagyszülei is...nem is értem az apát... a saját gyerekét nem vinni...ebből lesz majd, hogy nem kéthetente, hanem havonta viszi..aztán majd akkor sem....
2015. márc. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/65 anonim ***** válasza:
27%
Könyörgöm, fogd már fel: ez az ő eskuvojuk és ők azt hívnak meg, akit ok akarnak. Ha te hazasodsz, majd te eldontod, hogy ott legyen e a lányod, vagy sem. Ennyi.
2015. márc. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/65 A kérdező kommentje:

Egyébként kedves utolsó válaszoló, de, a lányunk tipikusan az a gyerek, akinek ha elmondod, hogy le kell ülni, és csendben kell lenni, akkor ő úgy tesz. Mert ő ilyen habitusú gyerek. És ezt tudja az apja is. Akárhová el lehet vele menni, akár hivatalba ügyet intézni, vagy bármi, mert türelmes, jó gyerek. És ezt nem azért mondom, hogy fényezzem. Hanem mert így van.

És apukát sem szidtam soha eddig, mert alapjáraton jó a viszony közöttünk. De ezzel most meglepett rendesen.

2015. márc. 23. 13:01
 19/65 A kérdező kommentje:
Bocs, 14-esnek szólt.
2015. márc. 23. 13:01
 20/65 anonim ***** válasza:
48%

mi lenne ha rákérdeznél ????


spec nekem sem voltak ott a gyerekeim az apjuk 2. esküvőjén ...

és????

attól még minden második hétvégén jön értük ....

2015. márc. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!