Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kinek mikor indult el a fia?...

Kinek mikor indult el a fia? / Sajnos nekem 17 hónapos és még egyedül, kapaszkodás nélkül nem tud menni. /

Figyelt kérdés
2015. márc. 28. 11:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
A fiam későn kezdett kúszni-mászni.Kiderült hogy gond van ezért jártunk Dévény tornára.Akkor gyorsan összekapta magát és 13 hónaposan elindult.
2015. márc. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

11 hónaposan indult el egyedül. Néha kézen fogva sétáltattuk és nem szokott rá. (valaki itt azt írta, hogy rászoknak, biztos könyvben volt leírva...)

Orvossal beszéltél már?

2015. márc. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
18%
8 hónaposan állt fel, kb. 10 hónapos korától kézen fogva vezetgetjük, mert imádja. 3 hét múlva lesz 1 éves, tegnapelőtt önállóan elindult, elengedte a kezünket. Nem szokott rá :-)
2015. márc. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Az én fiam 17 hónaposan indult el. Nem volt semmi baja, csak nagyon óvatos volt.
2015. márc. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
6 hónaposan állt fel és lépegetett bútorokban kapaszkodva. Pár nap múlva 10 hónapos lesz és már végig szeli a lakást. :) a mama akarta sétáltatni egy időben de szerencsére sosem hagyta magát :)
2015. ápr. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

1 évesen kezdett menni, vezetgettük. 14,5 hónapos volt, amikor elengedtem a kezét, és egyedül kezdett menni.

Barátnőm fia lassan 15 hónapos, és kapaszkodva lépeget csak (szerintem még nem mostanában fog egyedül szaladgálni).


Tényleg minden gyerek más. Úgy tudom, 18 hónapos korig kell megtanulniuk egyedül menni. Ha orvos védőnő nem mondja, hogy baj van, akkor türelem. Egyszer majd elindul.

2015. ápr. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Férjem is 18 hónaposan kezdett el járni, mégis mérnök lett belőle. 1 hónapot várj még, ha addig sem jár, nézesd meg szakemberrel, legfeljebb megnyugtatnak.
2015. ápr. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!