Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akinek 17-18 hónaposan már...

Akinek 17-18 hónaposan már átaludta az éjszakát a gyermeke, azok fürdés előtt vagy utána ettek, és mit? Ha sokat eszik lefekvés előtt, akkor jobban kitágul a gyomra? Magamon ezt tapasztalom

Figyelt kérdés

Lehet, hogy én buta példa vagyok, de ha lefekvés előtt sokat eszem, akkor hajnalban felébredek arra, hogy éhes vagyok


mit kéne adni lefekvés előtt, nagy vacsit, vagy enyhébb utóvacsit?



2015. márc. 30. 14:43
 1/9 anonim ***** válasza:
A fiam este 6 körül vacsorázott (most is 3 évesen) és fürdés után 2 dl tejet ivott még. Közvetlenül fekvés előtt nem kell nagy vacsi. 8 hetes kora óta nem ébred, szóval nem éhes.
2015. márc. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Fürdés után már csak 2 dl tejet, vagy tápszert iszik, aztán megy az ágyba aludni. Elalvás előtt kb. 2-2,5 órával van a vacsora.
2015. márc. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
szerintetek csináljam én is így?
2015. márc. 30. 14:52
 4/9 anonim ***** válasza:

amire figyelni kell, hogy ne rögtön evés után menjen fürdeni, v aludni ez egészségtelen felnőttnek is


várni kell fél-, 1 órát míg emészt

2015. márc. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

És utána tényleg elég egy tej ?

Esetleg joghurt?

2015. márc. 30. 15:09
 6/9 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Ha egy 1,5 éves gyerek rendesen vacsorázik este, akkor bőven elég a tej lefekvés előtt. Sőt, van hogy a 3 éves fiam 1 fél szelet kenyeret eszik csak vacsorára és így sem kel éjszaka.
2015. márc. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nálunk is este fürdés után, elalvás előtt 2,5 dl tápszertej (24+), mert este vacsorázik rendesen.

Korábban, amikor még nem evett annyit, akkor sűrű tápszertejet kapott elalvás előtt, hogy ne legyen éhes (pl. Schlummermilch), ezekben rizspehely, hajdinapehely van, amitől a tej kicsit sűrűbb és laktatóbb lesz. Soha nem volt éhes reggelig és nem terhelte meg a szervezetét sem.

2015. márc. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Másfél éves kora óta eszik velünk vacsorát a kisfiam, kb 6 körül, utána fél8kor 260mili tápszert (laktóz érzékeny, ezért a tápszer, olcsóbb mint a lm tej) iszik meg az ágyában és alszik egész éjszaka. Kb havonta 2x kel fel éjszaka inni, de most már az ágyába készítem az inniét így már jó ideje nem kellett felkelnem hozzá.
2015. márc. 31. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nàlunk 19 órakor van vacsora, 20.15-kor fürdès, utàna megiszik 2,5 dl tejet, aztàn megy aludni.


Àtalussza az èjszakàt.

27 hónapos

2015. márc. 31. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!