Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Be lehet kötni a gyerekülést...

Be lehet kötni a gyerekülést a kocsi első ülésére? Csak azért kérdezem, mert az ülés papírjai szerint igen, de állítólag a kressz nem engedi. Ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
2008. aug. 27. 10:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez utóbbi válaszban csak az a furi, hogy elvileg a gyerekülést három pontos biztonsági övvel kell rögzíteni az autóban. Középen meg csak két ponton van rögzítve. Na akkor hogy van ez most?
2008. aug. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy én is úgy tudom, hogy be lehet kötni előre, de csak akkor ha ki van kapcsolva a légzsák ha ki lehet, vagy ha nincs légzsák, de csak menet iránynak háttal. Én így tudom.

Egyébként pedig hátra kell tenni a megfelelő módon.

2008. aug. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Szóval döntsem el hogy hová kötöm, mert nincs törvény erre? Sofőrülés mögé a legbiztonságosabb!
2008. szept. 1. 09:33
 14/15 anonim válasza:
100%
Előre CSAK menetiránynak háttal köthetsz be gyerekülést EZ a törvény! És csak kikapcsolt légzsákkal. 150 centinél magasabb gyerek ülhet elöl, ez is KRESZ. Tehát végülis vagy csecsemő hordozóban háttal és kikapcsolt légzsákkal, vagy nagy gyerek mindenféle magasító és ülés nélkül.
2008. szept. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
17%
kocsi motorháztetőjére is
2009. márc. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!