Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Melyik felvágott nem tartalmaz...

Melyik felvágott nem tartalmaz semmilyen tejszármazékot?

Figyelt kérdés
Tejérzékeny gyerekes anyukáktól kérdezném első sorban....
2010. febr. 19. 12:03
 1/5 A kérdező kommentje:
ezt találtam de semmi bővebbet [link]
2010. febr. 19. 12:05
 2/5 anonim ***** válasza:
Az Aldiban vásároltam én is ilyeneket amíg a fiam diétázott! 'efef' a gyártója, ezek tej, szója és gluténmentesek. Van sima párizsi, zöldséges. De sok olyan termék van ott ami abszolult tejmentes (növényi vaj, ropi stb.) De azt hiszem 'efef' termékeket a Metróban is lehet kapni. Kicsit fura a szaguk így elsőre, de gondolom azért, mert mi már a sok sz@rral teletömött felvágottakat ismerjük.
2010. febr. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Remélem nem késtem el.


Szóval mi a Pick Scooby-Doo virslit, szalámit és sonkát veszünk, bár ez nagyon drága, a Tescoban és a CBAban is van (itt olcsóbb). Aztán a délhúsnak van Krokokid virslije. Ha lehetőséged van rá igazi hamisítattlan házi kolbászt és sonkát is adhatsz neki de csak ha biztosan tudod, hogy honnan van, mert a csomagolt sonkákat gyakran tejporral kötik meg. AZ EfEf termékekről mi is hallottunk telefonon beszéltünk a céggel is ők is garantálták a tisztaságot, de eddig még nem mertem kipróbálni. Aztán a Rákóczi szalámi ez is Pick


Remélem segítettem.


Ja és a legjobb a Liga margarin, ami nem tej alapú.

2010. febr. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pontos listát és 100%-an biztosat a www.taplalekallergia.hu-n találhatsz
2010. febr. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a segítséget.
2010. febr. 21. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!