Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tartalmaz az ovis csomag...

Mit tartalmaz az ovis csomag általában?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy érdemesebb megkérdezni az illetékes ovit, de szeretnénk már előre nagyjából felkészülni, hogy mit kell vennünk.Beiratkozásnál az óvoda vezetője azt mondta, hogy e-mailben mindent megkapunk, na azóta is küldik.Nem szeretném az utolsó pillanatra hagyni a vásárlást.
2011. jún. 25. 13:46
 1/4 anonim ***** válasza:
48%
ovis csomag? hinnye mik nem vannak?! amikor én voltam óvodás csak torna cucc kellett meg valami belső váltó cipő
2011. jún. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Zsák-váltóruhákat bele

Tornazsák-ált.csak a pólót cserélik,de rakhatsz bele másik nadrágot is

Váltócipő

Fogkefe

Fogkrém,Wc papír,papírzsepi,szalvéta (ezt külön szatyorban beadom az óvónőnek)

Jeleket a ruhára,cipőbe,kabátba...belerajzolni.

Azt hiszem ennyi.

2011. jún. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
*fésű
2011. jún. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekünk kell varratnunk lepedőt, a plédre huzatot, ha használ a gyerek párnát, akkor azt is vinni kell. Vinnünk kell egy folyékony szappant, egy fogkrémet, fogkefét, zsepit, wc-papírt, szalvétát, fésűt, nyáron naptejet, ha azt szeretnéd, hogy bekenjék. Egy ovis zsákot, benne egy váltó ruhával. Legyen benti lábbelije. Külön torna cucc kiscsoportban még nem kell.
2011. jún. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!