Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Rengeteget iszik éjjel a...

Rengeteget iszik éjjel a gyerekem nappal alig mit tegyek?

Figyelt kérdés

Éjjel 650 ml iszik meg kb maximum.

250 ml forralt cukort mentes tejet és 400 ml cukros teát.

Múltkor már megitta cukor nélkül is a teát de sajnos múltkor a nappali teáját összecseréltem az éjjeli teával és cukor volt benne azóta megint csak követeli és ha nincs benne cukor oldalra dobja a cumisüveget és ordít mint a sakál és mindenkit felkelt éjjel.

Úgy képzeljétek el hogy úgy alszik el hogy a kezében szorítsa a cumisüveget , és egyből megébred ha kiveszem a kezéből.

Minden nap minden éjjel kipisil legalább egyszer a pelenkából de van hogy 2 szer is.

Nappal alig iszik 2 dl-rt, nem ér rá nincs türelme szívni a cumisüveget.

Itató csőrös pohárból csak pacsol.

Jön a foga is, mert éjjel állandóan nyöszörög.

Mit próbáljak ki?

Térjek vissza a vízre éjjelre?

Pótcselekvés miatt használja , nyugtatja.



2015. ápr. 8. 09:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Rossz szokás. Én csak vizet adnék neki. Sajnos a fogzás miatt is lehet. Kend be az ínyét dentinoxal. Cumisüveget meg nem adnék a kezébe éjjel.
2015. ápr. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Vizet adjál és próbáld a minimálisra csökkenteni az éjszakai itatást.


Mennyi idős egyébként?

2015. ápr. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Elég rossz szokás... A fogainak sem fog jót tenni...Nincs túl meleg éjjel?
2015. ápr. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én csak vizet adtam neki, így tényleg csak akkor ivott ha szomjas volt.
2015. ápr. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mennyi idős?Próbáld meg leszoktatni róla.A láynomnak volt ez a rossz szokása,ez miatt még 2 év 4 hónaposan sem aludta át az éjszakát,de ő képes volt 1 éjszaka alatt akár 1 litert is meginni,többszöri próbálkozás után végérvényesen elvettem tőle az üveget,volt pár éjjel amit átsikított de azóta alszik,én meg bánom hogy nem vettem el tőle hamarébb,és megfogadtam hogy a 3-dikat nem szoktatom erre rá (első gyerekkel nem volt semmi gond).
2015. ápr. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

18 hónapos!

De éjjel is úgy keresi a cumisüveget minta drogos .

És okos mert az egyik kezével kiveszi a játszócumit a szájából a másikkal pedig iszik ha befejezte az ivást akkor visszateszi a szájába a cumit, és így iszogat egész éjjel szakaszosan.

Nincs meleg bent mert nem is fűtünk az egész házban se éjjel se nappal, csak a mi szobánkban van egy villany melegítő amitől kb 20 fok van a szobában.

Hozzátenném hogy velünk alszik egy szobában külön ágyban.

2015. ápr. 8. 12:50
 7/8 anonim ***** válasza:

"De éjjel is úgy keresi a cumisüveget minta drogos"-ez pontosan így van, követeli a szervezete a cukrot, amitől persze nem tud aludni, mert az egy hatalmas energiabomba.

Adj neki vizet, ha tényleg szomjas megissza, ha nem kell neki, akkor meg nem iszik.

Nem ér rá, nincs türelme szívni a cumisüveget-itasd pohárból sokszor, keveset.

2015. ápr. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen, térj át, a cukor függőséget okoz, és ezért követeli. Amellett, hogy megzavarja, meg felkelte, a fogainak sem tesz jót, majd 3 éves korára kirohad az összes.


Ha ordít, hát ordít, de ne adj neki édes löttyöt. Ha annyira teáztatnád, akkor natúran.

2015. ápr. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!