Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Távhősök, indították már a...

Távhősök, indították már a fűtést nálatok? Nálunk 21-22 fok van, de már fázunk. Kisfiam is főleg éjjel. Nappal jön-megy nincs nagy gond. DE ha mesét néz, betakarózik. Ráadásul most beteg is.

Figyelt kérdés
2013. szept. 29. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem. Tele van kispénzű nyugdíjassal a ház, akik leszavazták, hogy korábban elindítsák a fűtést. Így majd csak két hét múlva lesz meleg a radiátor.

17 fok van és egy hete beteg vagyok. :(

2013. szept. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nem, mondjuk nálunk a fűtés mellett is csak 21 fok van mert a drága lakóközösség ezt szavazta meg. Nálunk hetek óta mennek az olajradiátorok éjjel és ez így lesz tavaszig.
2013. szept. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2013. szept. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes ilyen helyzetben olajradiátort, elektromos hősugárzót venni, és ha nagyon hideg van kicsit befűteni magatoknak. (Nekünk saját fűtésünk van, még eddig nem kellett bekapcsolni szerencsére 21-22 fok van.)
2013. szept. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 zabmester ***** válasza:

Igen, tegnap vettem észre, hogy langyos a radiátor. Ma már picit még melegebb volt. De ennél melegebb akkor sem lesz, ha kint már kemény mínuszok lesznek :/

Tavaly télen figyeltem, végig 19-18 fok volt a lakásban. Állítólag lent melegebb van, de nálunk a negyediken levegősödik a radiátor, mert alattunk kettővel nem hajlandóak kinyitni, inkább kabátban ülnek bent. Meg amúgy is, ezt a hőmennyiséget rendelték meg, nekem meg nincs beleszólásom, mert nem vagyok tulaj. Még jó, hogy fagyoskodnom, meg fizetnem érte szabad, de döntési jogom már nincs.

2013. szept. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!