Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisfiúknak is létezik leggings?

Kisfiúknak is létezik leggings?

Figyelt kérdés
Minap olvastam, de se kép róla, se beszerezhetőség nem volt.
2015. ápr. 8. 23:32
 1/7 anonim ***** válasza:
79%

next oldalán láttam egyszer unisex leggingset, farmernek nézett ki. de őszintén nem hinném, hogy bárki leggingset adna a fiára :D

enyém télen lábfej nélküli harisnyát hord nadrág alá, azt a kínaiban veszem. nem lehet, hogy ezt olvastad?

leggingsre kell valami, ugye a lányok vagy tunikával vagy szoknyával hordják. már csak emiatt se értem miért lenne fiúknak...

2015. ápr. 9. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
2015. ápr. 9. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

scamp oldalán találsz

én télte a h&m-ben vettem a fiamnak jégeralsót,mert a scampnél nem volt méret

azok is nagyon jók,bár nem olcsó

2015. ápr. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

igen van, ritka sajna leginkább a kislányokra gondolnak

mi a kicsivel azt hordunk mert a harisnyától a körme nem tud szépen nőni, mindig benőtt és gyulladt, de mióta legging, zoknija van nincs vele gond.

2015. ápr. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az èn kisfiamnak van egy sötètkèk nadrágja, ami elèg szűk szárù (nem passzos), ès mikor azt veszi fel, akkor az apja meg is jegyzi mindig, hogy a cicanadrág lányoknak valò. Szerintem egyáltalán nem lányos abban a nadrágban, már csak a szìne miatt sem, meg nem is passzos a lábára, amùgy is divat ez most. A bölcsis csoportnkban van egy kisfiù, aki rendszerint leggingsben van. 1-2 olyan kislányosnak nèz ki, mert fodros vagy pillangòs, de amùgy a többi unisexnek tűnik, ilyen farmer hatásù. Valòszìnű ezek a nővèrètől örökölt darabok.
2015. ápr. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én csak ezt adom jóideje a fiamra. Scamp, next és noname magyar gyártótól valók.

Ő is ezt szereti, meg én is, most nagycsoportos amúgy és amióta ovis, minden hideg szezonban ez van neki harisnya helyett... Mivel nem passzos, hanem inkább olyan, mint egy keskenyebb szabású, vékony anyagú tréningnadrág, egyáltalán nem lányos. Van neki fekete, sötét és középszürke, meg egy világosszürke is, ja, meg egy vékony farmerhatású. Amúgy is nagyon vagány és pasis a fiam, senkinek nem támadt még az a benyomása, hogy lányos lenne az összhatás. Sőt, több csoporttárs anyuka kifaggatott hogy honnan van és vettek ők is a fiaikra, mert ezerszer praktikusabb és kényelmesebb, mint a harisnyanadrág.

2015. ápr. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi, sokat segítettetek!
2015. ápr. 12. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!