Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Aki alkalmaz fizetett segítség...

Aki alkalmaz fizetett segítséget a háztartásban, gyerekeknél - heti mennyi órában, lebontva? Ez milyen költséget jelent havonta?

Figyelt kérdés
A háztartásban mit segít? A gyerekek ellátásában mit csinál, milyen napszakban van ott? Egyedül van a gyerekekkel vagy Te is ott vagy?
2015. ápr. 14. 13:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Lemaradt, hogy mikor jön mikor megy, fiú-lány-e, és hogy ebédel-e mielőtt jön:))
2015. ápr. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Amikor a fiam 4 hónapos, a lányom meg 2 éves volt, mi hívtunk egy takarítónőt. Nem vagyunk nagyon eleresztve anyagilag, de már képtelen voltam rendet tartani, egyedül voltam egész nap a két gyerekkel, és a férjem este 10-kor járt haza még hétvégén is. Egy hónapig jött heti egy alkalommal, 4 óráért 6000 Ft-ot fizettem neki, csak takarított. Utána lemondtam, mert 4 óra alatt gyakorlatilag a 2 gyerekszobát volt képes megcsinálni, ahol a gyerekágyon kívül szinte semmi nincs! Mi ezalatt kint játszottunk az udvaron, de teljesen biztos voltam benne, hogy leült,és nem csinált semmit. Szóval ne nézzen már engem senki madárnak! Azóta sem hívtam senkit, ha ott kell álljak mellette folyamatosan, ennyi erővel már én is megcsinálhatnám.

Babysittert szoktunk hívni alkalmanként, ha elmegyünk valahova este, a szomszéd 17 éves kislány 500 ft-os órabérben. Másnak én nem látom értelmét.

2015. ápr. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hozzánk hetente egyszer jár egy takarítónő, 5000 Ft-ot kap alkalmanként.

Gyerekek mellé szerettünk volna babysittert (2 éves 3 hónapos, és 6 hónapos), ő 1000 Ft-ot kért volna egy óráért, (a nagyobbal sokat kell járni fejlesztésre, orvoshoz, és macerás a két gyerekkel)de végül mégsem vettük igénybe eddig, valahogy mindig megoldjuk. (nagyszülők sajnos részben nincsenek, részben távol élnek, mint ahogy az egész rokonság)

2015. ápr. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, ha jött volna babysitter a kicsi mellé, amikor fejlesztésen vagyok a naggyal, akkor apával együtt lett volna. Apa itthon dolgozik, sokat telefonál, így nem tudta volna teljes mértékben ellátni a picit, és a munkáját sem tudta volna elvégezni.
2015. ápr. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!