Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért megy oda a 2 és fél...

Miért megy oda a 2 és fél évesem idegen anyukákhoz és játsza azt hogy ő az anyukája?

Figyelt kérdés
Eddig csak azt láttam,hogy sokkal közvetlenebb a fiatal nőkkel,még ha idegenek is,mint a férfiakkal vagy az idősebbekkel. Most viszont a játszótéren is elhesegetett engem és odaült egy nő mellé,még anyának is szólította. Borzasztó hülye érzés volt. És nem akkor csinálja mikor mérges rám,mert mondjuk haza kell induljunk,akkor még valamilyen szinten érteném is,hanem csak úgy..Egyébként nagyon jó a kapcsolatunk,anyás,jó kislány,imádjuk egymást..
2015. ápr. 16. 23:29
 1/8 anonim ***** válasza:

2,5 évesnek el lehet magyarázni, hogy neki te vagy az anyja. simán el tudom képzeéni, hogy benne még nem tudatosodott, hogy anya az te vagy, mármint az övé, minden más fiatal nő meg néni :P


nekem egyébként a fiam szólított le idegen fiatal (helyes) pasikat, hogy apaaa! volt olyan, hogy odament egy 30 körüli pasihoz, apázott neki és nyújtózott, hogy vegye fel. a pasi meg felvette mire odaértem (kb. fél perc volt, előre rohant a parkba)... férjemnek akkor olyan munkája volt, hogy csak vasárnap látta a gyerek, gondolom ezért, de nekem égett a fejem :D

2015. ápr. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%

1. ez nagyon vicces történet :)

Bárcsak az én lányom is be lehetne idomítani ilyenre, talán akkor találnék párt magamnak :))

2015. ápr. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Lol,olyan vele is volt ,hogy hátulról összetévesztett valakit az apjával,de az kevésbé volt ciki mint amiket mostanában csinál. Tudja,hogy én vagyok az anyukája,inkább arra gondoltam most hogy ilyen kis majom korszakban van,mindenkit utánoz,talán látja ahogy odaszalad más az anyukájához,akkor ő is,csak nem a sajátjához..
2015. ápr. 17. 00:01
 4/8 anonim ***** válasza:
67%

a szülő-gyermek kapcsolat a társadalmi beilleszkedésére is hat

tehát ha jó pl anya-fia kapcsolat, később a már ifjú könnyedén talál magának bnőt, feleséget

ha jó az anya-lánya kapcsolat, akkor sorstársakat, igaz bnőket


még ilyen kisgyermekkorban még csak annyi rögzül, hogy a női nem számára boldogság, az anya mint szó pedig a boldogságot jelenti.

természetes tudja, hogy anya csak egy van, jelenleg a társadalmi beilleszkedésére vetíti ki, elvégre ő is egy anya akihez odamegy :)

ésőbb szépen le fog tisztulni, marad szimplán női nem, aivel feltalálja magát, örömmel van a táérsaságukban

párkapcsolati szempontból őrá az apa-lánya kapcsolat fog kihatni(ha pl apa is sokat játszik vele, társaságában a gyermek oldott, akkor hamar megtalálja a normális párját, viszont, ha apa nemigen vesz részt az életében, hadilábon fog állni a pasikkal, nem fogja tuni mit hogy, ki is használhatják, csalódások érhetik.


nagyon fontos egy kiegyensúlyozott családminta, pláne a mai világban, amiről most nem nyitnék vitát, de beteges ami megy.

2015. ápr. 17. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%
Fú nekem nagyon fájna. Biztos, hogy születése óta rendben van a kötődés, kisbaba korában felvetted meg minden? Nem tudom, szerintem már ekkora gyereket meg lehet kérni, hogy ne csinálja ezt, mert ez neked rosszul esik. Hisz ha fizikailag bánt, üt, azt is megérti már, hogy fáj.
2015. ápr. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A kötődés biztos rendben van,talán annyi,hogy ha néha nagymamára vagy az apukájára kell hagynom pár órára,azt nem nagyon szereti,és most volt az első alkalom,hogy egy teljes napra el kellett menjek.
2015. ápr. 17. 12:57
 7/8 anonim ***** válasza:
Attól nem lehet baja, mert ilyen alapon egész Európának kötődési problémái lennének, kivéve a magyarok bizonyos hányadát.
2015. ápr. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mivel folyton velem van,mégiscsak ez az egy nap lehetett a baja..De meg kell valamikor szoknia,hogy nem lehetek napi 24 órában mindig vele,attól még az anyukája vagyok.
2015. ápr. 17. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!