Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyire normális az, ha a...

Mennyire normális az, ha a kislányom azt mondja, ha a kistesója fiú lesz, dobjuk ki?

Figyelt kérdés
6 éves lányomnak hamarosan kistestvére születik, a nemét még nem tudjuk. Ő azt mondja, hogy kishúgot szeretne. Megkérdeztem, ha öccse lesz, ugye ugyanúgy szeretni fogja, erre rögtön rávágta, hogy nem. Kérdeztük, hogy hát akkor mi lesz. Erre a válasza: ha fiú lesz majd kidobjuk.
2015. ápr. 27. 19:29
 1/7 anonim ***** válasza:
unokahúgom 11 éves volt, mikor kiderült, hogy öccse lesz és nem húga az összes lány babaruhát amit addig kaptak ismerősöktől (elég a legvégén mutatta meg magát) szétdobálta a szobába, totál behisztizett... aztán ahogy megszületett már nem érdekelte hogy fiú vagy lány :)
2015. ápr. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Normális. De igazából köztük akkora lesz a korkülönbség, hogy már úgysem fognak tudni együtt játszani. Babázni meg ugyanúgy lehet vele, mint egy kislánnyal, ugyanúgy kell öltöztetni, fürdetni, etetni. Ezt magyarázd el neki, és megnyugszik. Nálunk is a lány a nagyobb, és teljesen jól elvannak. Hétvégén reggel fel sem kelek, mert a lányom felöltözteti, és ad reggelit a tesónak (jó, ők már 7 és 4 évesek). DE imádják egymást.
2015. ápr. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A kisöcsém fiú testvért akart , de kislány lett és mikor elmondtuk neki elkezdett anyukánk hasához ordibálni, hogy "megöllek".

Az sem volt épp normális . Mostanra imádja :)

2015. ápr. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
10éves voltam mikor tesóbaba a pocakban, én szentül hittem hogy kislány lesz, Barbi lett vna a neve anyáéknak is tetszett szóval én nevezhettem volna el.. és akkor kiderült hogy kukaca van, sértődötten csak azt mondtam: Én akkor is Barbinak fogom hívni!! :DD
2015. ápr. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Normális, majd megszereti! :) A fiam 3 éves volt, mikor a kistesót vártuk. Ő is nagyon hugit szeretett volna. Mikor kiderült, hogy fiú, még bizakodott, hátha mégsem. Mondtam, hogy fiú, mert kukaca van. Erre sírva kérdezte, hogy "ugye levágjuk?" :)
2015. ápr. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a neten van ilyen testvér duma csokor is, az összes hasonló, sőt.
2015. ápr. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Engem is ki akart dobni a 7 eves batyam, mert neki egyaltalan nem kellett kistestver. Par honap mulva elfogadott, sot, meg is szeretett. Hasonlo keppen tortent az en gyerekeimmel is. 4 eves volt a kisfiam amikor a huga szuletett, 2 honap mulva fogadta el, amikor a kicsi mosolyogni kezdett ra.
2015. ápr. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!