Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Normalis hogy kislanyom...

Normalis hogy kislanyom havonta egyszer beteg? Bolcsis.

Figyelt kérdés
Ez mar a masodik eve a bolcsiben.3 eves.Szeptember ota mar negyedszer lett beteg. Normalis ez meg? Nem sok ez egy kicsit? Kap vitaminokat is.
2014. nov. 21. 16:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Normális szerintem. Enyém tavaly bölcsis volt, most ovis. Mi már a beszoktatás utáni héten itthon voltunk betegen, aztán novemberben végig (még tüdőgyuszi is volt kórházzal), most, novemberben egy hetet volt oviban... és a doki még nekünk is azt mondta, hogy ez normális! Megjegyzem, hogy a másik gyerekem alig beteg, és nem kap több vitamint itthon :)
2014. nov. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
persze, hogy normális. Kisfiam már ovis 5,5 éves. Most is itthon voltunk a héten meg a múlt hónapba is itthon voltunk 1 hetet.
2014. nov. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az enyém az első bölcsis évben alig volt beteg. A második évben novembertől tavaszig az volt a menetrend, hogy egy hét bölcsi, egy hét anyukám. Nem súlyos, "csak" takonykór, de annyira hogy közösségbe nem mehetett. A következő évtől már megint alig volt beteg.
2014. nov. 22. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szia! Az enyém iszonyú sokat volt beteg, nekem is azt mondták, hogy normális. Vittem orvostól orvosig, mert nem szerettem volna ha a második munkahelyemet is ott kell hagynom emiatt. Végül egy orvos mondott egy szirupot ami tényleg használt, az a neve hogy Imunoglukan. Az enyém azóta nem beteg (2 hónapja) hogy szedi. Nagyon drága, 7500 egy üveggel, de most találtam egy másikat, aminek úgy tűnik ugyanaz a hatóanyaga, annak az a neve hogy Virgonc és az csak 1500. Ha gondolod tegyél egy próbát, hátha nektek is beválik. Én az esti tápiba/kakaóba tettem neki.
2014. nov. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!