Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egy másfél évesnek meg lehet...

Egy másfél évesnek meg lehet tanítani, hogy ha éjjel felkel, akkor az ágya egyik sarkában vannak a pótcumik?

Figyelt kérdés
köszönöm

2015. ápr. 28. 06:59
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem igen.

Bár az én lányom nem cumizik, de felkel éjjel 1-2x vizet inni, és az szépen megtanulta hogy az ágy sarkában van a cumisüveg így már kiszolgálja magát, igaz másodszorra nem mindig találja meg, mert ugye nem kerül vissza a sarokba az üveg :D

2015. ápr. 28. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
:)))) és egy 9 hónaposnak??? allandoan kidobalja :)
2015. ápr. 28. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

1: mennyi idő, míg megtanulja, hogy hogy tanítottad meg neki? én még csak tegnap tettem be neki, és ismertetem vele, hogy abban a sarokban vannak a pótcumik.


2: nem tudom :)

2015. ápr. 28. 07:20
 4/10 anonim ***** válasza:

Egy éves a lányom, neki is be van készítve. Egyszerűen felkapcsolt lámpával fektetem, pár másodperc alatt végignéz az ágyán és látja.

Reggelre egy cumi a földön, egy a szájában, a többi meg szanaszét az ágyban.

2015. ápr. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az én lányom (1,5 éves) cumilánccal alszik. A vállára csiptetem a láncot. Nem nyomja mégha hason is alszik. Megtanulta, hogy megfogja magán a láncot és elohuzza valahonnan a cumit. A nagyobbik lányom is így aludt.
2015. ápr. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az enyem kb egy eves kora ota megtalalja a cumijat felalomban, addig tapogatozik, amig ra nem tapint, tobbszor lattam mar a folyamatot :))


Szerintem egy masfel eves mar siman megertim ha elmondod neki, hogy cumi az agy sarkaban, ejszaka ott megtalalja. Mas kerdes, hogy felalomban mennyire sikerulne neki, en felnott letemre is iszonyat komas vagyok neha, reggel alig talalom a szemuvegem, pedig szinte mindig ugyanoda teszem :D

2015. ápr. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
hát akkor kipróbálom, hogy éjjelre feltöltőm az összes világítós cumit,
2015. ápr. 28. 11:40
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem meg lehet neki tanitani


Kisfiamnak volt egy rongy macija es az mindig ott hevert mellette a kisagyba. En hozzavartam tepozarral a maci kezehez a cumit. Igy mindig megtalalta ejjel vagy alvaskor. Olelte a macit es cumizott. 3 es fel eves volt amikor mar nem csereltem le neki a cumit hanem vegleg levettem a macirol. Azota mar csak a macit olelgeti.


Innen loptam az otletet :)


[link]

2015. ápr. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
8: és ez még megfelel egy másfél évesnek is? nagyon klassz ötlet .)
2015. ápr. 28. 13:01
 10/10 anonim ***** válasza:
Nálunk, még kiságyban alszik a 1,5 éves, ami pelenkázóval van együtt! Oda van készítve a pelenkázóra a cumi, cumisüveg, mindig megtalálja! Ha nem alszik vissza úgy jön ki közénk( ki van szedve a két középső rács, hogy ki tudjon jönni), hogy hozza a cumit, cumisüveget és a plüsstigrisét! :)
2015. ápr. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!