Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nagycsoportos óvodás gyerekedn...

Nagycsoportos óvodás gyerekednek engednéd, hogy szájra puszilkodjon az ovistársával?

Figyelt kérdés
Szerelmes...:) Aranyosak nagyon, de ez a "csókolózás" nekem kicsit soknak tűnik, de nem tudom. Egyelőre semmi rosszallót nem mondtam neki, csak annyit kedvesen, hogy talán még most maradjatok az arcra puszinál, a szájra puszi inkább felnőtteknek való. Mi titokban kutyább dolgokat is csináltunk az oviban, és én otthon egyedül is... És nagyon jól működik a szexuális életem, magammal is meg vagyok békélve, ebből kifolyólag a másik nemmel is mindig remekül működtek a dolgok. Ezt csak azért írom, mert nem tudom szabad-e , még ha finoman is, ellenezni valamit, ami most jött nekik természetesen.
2015. ápr. 29. 10:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
34%
Hiába tiltod, nem vagy ott vele az oviban.
2015. ápr. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nyilván nem, és nem is tiltani akarom, de sok mindent meg lehet beszélni vele, a kérdés, hogy egyáltalán mondjam-e neki, hogy ha lehet ne, vagy sem.
2015. ápr. 29. 11:06
 3/11 anonim ***** válasza:
38%

Öcsémnek bölcsiben volt egy szerelme, akivel oviban is egy csoportba jártak. Ők is szájra puszit adtak egymásnak.

Aranyosak voltak. Az óvónők sem bölcsiben, sem oviban nem tiltották ezt.

Nem lett egyiknek sem baja, nem sorozatgyilkosok , a párkapcsolatuk is rendben van. :D

Nem tudom, miért kellene ellenezni... lehet annak nem lenne jó vége, ha most pici korban betiltanád a puszit...lehet később nem merne közeledni a csajokhoz.

2015. ápr. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
44%
Nem, megnyúznám érte! :) Persze hogy engedném, mi baj van ezzel, nem is értem?? Lányom mikor rendszeresen puszlgatta őt a szerelme és mesélt, csak mosolyogtam (sajnos elballagott már a kisfiú). Kapaszkodj meg, ők is csinálnak kutyább dolgokat. Neked mi bajod lett tőle annak idején? Ne legyél prűd.
2015. ápr. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
51%
Ezt láthatja a tv-ben, vagy az utcán is. Sőt, manapság már annak kell örülni, hogy ellenkező nemű csoporttárssal teszi. .. Majd abbahagyják, ha nem lesz újdonság. Egyszer elmondtad a véleményed neki, mostmár én nem foglalkoznék a dologgal. Ez is csak része a felnőttek utánzásának, játék.
2015. ápr. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
67%
Én pedig megértem a kérdező kétségeit. És végigolvasva, tényleg nem tiltani akarja, csak érdeklődik, bár szerintem rossz helyen... Az utolsó válaszoló kivételével roppant színvonaltalan válaszok érkeztek. Szóval finoman szerintem is utalhatsz rá, hogy ne, de többet nem tehetsz.
2015. ápr. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
59%
Egészen pontosan mitől tarod színvolasabbnak a te válaszodat a többinél? Lehet, én nem értem a soraid közt a rejtett vagy költői mondanivalót, ami a színvonalat emelné. Az óvodások a világ fennállása óta ilyeneket csinálnak. Ahogy a kérdező is csinálta gyerekkorában meg mi is. Én erre próbáltam célozni. Nem kell ügyet csinálni ebből.
2015. ápr. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Állítólag én is puszilkodtam az ovis szerelmemmel annak idején - jó rég volt -, a szüleink nem tiltották, de feltételezem, hogy nem lehetett nagyon rendszeres, mert amikorra visszaemlékszem, nekem ez az emlék már nincs meg, csak anyuéktól tudom.

Én elég konzervatív vagyok, de ha az ovis szerelmével elcsattan egy-egy puszi, szerintem az tökre rendben van, hiszen ez is egy módja a nemi szerepeik tanulásának. Beavatkozni csak akkor kell, ha ez a viselkedés kezd elharapózni, és boldog-boldogtalant szájon csókol.

2015. ápr. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Meno kis kolok lehet. En is emlekszem, hogy az oviban a kinti jatszohaz mogott puszilkottak a meno gyerekek. :) Hat en nem tartoztam kozejuk. :D


Kar, hogy ne, volt viszonzott ovis szerelmem. Lehet nem lettem volna olyan feszult kesobb az ilyeneket illetoen.


Persze azert oda kell fogyelni, mert anyum meselte, hogy a batyamnak volt ovis szerelme es kint jatszottak es mar arra ment ki hogy mind a ketto pucer volt. ( bar nem tudom hogy mit tudhattak az egesz lenyegerol) De el lett kapva a grabancuk. :)

2015. ápr. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
*Kolyok
2015. ápr. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!