Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Miert mindig unnepekre betegsz...

Miert mindig unnepekre betegszki le az ovodas nagycsoportos gyerekem? :-) Mikulas:Beteg. Karacsony:Beteg, az oviba a varva vart Farsang:Beteg. Itt a Husvet, ejszaka 2 ora :lazat csillapitok es figyelem a gyereket:Beteg

Figyelt kérdés

Raadasul en ma,holnap reggeltol estig dolgozom.

Egyebkent nem beteges a kislyanyom,de mit mondjak,ha ket napja a viszarba ,hidegbe kiviszik oket a huzatos ,arnyekos udvarra egy orara szaladgalni?Ugy suvitett a szel ,hogy egymas hangjat nem hallotak.

Karacsony elott a minusz 8 fokba szinten?

Neha az az erzesem,hogy szandekosan teszik:(



Ertem en,hogy kell a friss levego,de nem minden aron,hogy utana egy hetig beteg legyen a gyerek.

Nagyon,de nagyon szomoru vagyok



2015. ápr. 4. 02:38
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
37%

1, Igen, szándékosan viszik ki a gyerekeket a levegőre: a gyereknek ugyanis szüksége van rá. Ha állandóan bent van, nem erősödik az immunrendszere. Az óvónőknek tökmindegy, hogy 18 gyerek van, vagy 10, attól az ő munkájuk nem lesz kevesebb, nem kapnak szabadnapot.Ha elkered a nevelési tervüket, abban is benne van, hogy napi minimum 1 óra szabadlevegon, kivéve extrém időjárás.


2, Ha mindig ünnepek előtt beteg, akkor igen valószínű, hogy lelki eredetű. Vagy fél az eseménytol, vagy túl izgatott.

2015. ápr. 4. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
78%
Én is amondó vagyok, hogy kell a friss levegő, de a napokban szélvihar volt és bizony nem vinném ki a gyerekeket egy órára rohangászni, ahogy a játszótérre sem megyünk most. NEm attól lesz erős az immunrendszere a gyereknek, hogy orkán erejű szélben túráztatják... Kérdező, megértelek és én szóvá is tenném az óvónőnek. Jobbulást a kislányodnak! Sajnálom!
2015. ápr. 4. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
47%
Teljes mértékben egyetértek az elsővel.
2015. ápr. 4. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Az én lányom az első egy évben szinte minden hétvégére beteg lett. Hét közben semmi baja nem volt. Bezzeg péntek délutánra minden, amit csak el lehet képzelni.

És hétfő reggelre, mintha semmi baj a nem lett volna.

2015. ápr. 4. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszokat.

Igen a friss levego fontos!

De amikor szmogriado van, nyalkas hideg szeles ido nem biztos,hogy jo a gyerekeknek.Es ugye a gyerek nem setalgat nyugodtan az udvaron,hanem ha osszeengednek 4 csoportot ott bizony szaladgalnak,meg izzadnak es bekapkodjak a hideg levegot:(

Masodik valaszolo.

Koszonom szepen a jokivansagot!

Orulok,hogy egyettertesz velem:-)

2015. ápr. 4. 07:25
 6/23 anonim ***** válasza:
41%
És pont mindig ünnepek előtt van rossz idő csak, nem? Esetleg tényleg átgondolhatnád a lelki oldalát is...
2015. ápr. 4. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Kedves valaszolok,nem azert irtam ki kerdest ejszaka 2 kor,hogy most lelki betegnek allitsatok be a gyerekemet!

Azt elobb tudom elkepzelni,hogy unnepek kozeledtevel en leszek lelki beteg.

De ha a gyerek kohog,taknyos,rekedt nem hiszem,hogy lelki eredetu lenne:-)

Igen,a mi ovinban nincs olan,hogy exrem idojaras,mindig kiviszik oket egy huzatos ,cugos udvarra.Emiatt mar tobb szulo is szolt.

2015. ápr. 4. 07:39
 8/23 anonim ***** válasza:
41%
Kedves Kérdező! Milyen választ vársz? Mert akkor olyat írunk.
2015. ápr. 4. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
57%
Máskor a kérdés kiírásakor légyszi írd le, mit lehet válaszolni. Én birkaként ígérem legközelebb azt írom, amit hallani akarsz.
2015. ápr. 4. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen,inkabb semmilyet:-)

Kellemes Unnepeket kivanok!

2015. ápr. 4. 07:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!