Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A kislányom 5 és féléves, és...

A kislányom 5 és féléves, és nagyon szeret óvodába járni, amivel nincs is gond. Amikor érte megyek az oviba mintha észre se akarna venni, nem akar hazajönni. Mit tehetnék, hogy örüljön nekem?

Figyelt kérdés
Sajnos reggel nagyon korán kelünk a munkám miatt ,átviszem egy barátnőmhöz aki most gyesen van,aztán ő viszi oviba a kislányomat.Délután már nagyon fáradt amire érte megyek és mikor hazajövünk már alig van időnk otthon játszani mert menni kell vacsizni és fürdeni,mert 7 fél 8 kor már le kell fektessem aludni.Más anyuka mikor megy a gyerekéért az röpül szinte felé,a nyakába ugrik,míg az én kislányom nem.Annyira bánt ez engem,mert nagyon szeretem az én kicsi lányom.Apja is amikor hazajön neki se akar köszönni,és egyszerűen nem értem miért van ez.
2015. máj. 7. 13:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

És hétvégén milyen, amikor együtt vagytok többet?

Hét közben akkor nem sokat lehettek együtt, nem sokat lát titeket, hozzá van szokva más emberekhez. Ez nem biztos, hogy rossz. Csak ne érezze magát elhanyagolva. Lehet, hogy csak egyszerűen jól érzi ott magát és belemerül a játékba, és el van a játszótársakkal.

Ha hétvégén sem foglalkozik veletek, akkor az már elgondolkodtató.

2015. máj. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. En se orultem anyukamnak, es az en lanyom se orul nekem. Sokszor 'szia anya' helyett a 'miert jottel ilyen koran?' hangzott el. Jatszani szeretne meg a tobbiekkel. Ez teljesen normalis jelenseg. (Napkoziben ugyanez van a nagyobbikkal)
2015. máj. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Jobb lenne amit én csináltam óvodás koromba, hogy úgy kell elrángatni anya mellől és ott bömbölök ordítva? XD
2015. máj. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Hétvégén minden jó,csak a hétköznapok ilyenek.
2015. máj. 7. 13:56
 5/21 anonim ***** válasza:

Akkor örülj neki, hogy jól érzi magát az oviban és nem sírdogál.

Talán azért is ilyen, mert nem te viszed, ezért nem úgy éli meg az oviba menést, hogy elszakad tőled.

2015. máj. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Nem tudok örülni neki,mert sokszor ott állok a folyosón és szólongatom őt ki a teremből.Volt már,hogy utánam jött szülők már előbb hazavitték a gyereküket,mire az enyém hajlandó volt kijönni hozzám az öltözőbe.Van egy kis barátnője akivel mindig együtt játszik és ő miatta nem akar hazajönni velem.Sokszor ott állok kint és várok és várok.Volt,hogy útközben hazafelé elsírtam magam,mert nekem ez annyira rosszul esik.Tudom az se jó,ha bömbölne és nem akarna oviba menni,de ez sem jó így.Valami arany középút lenne jó szerintem.
2015. máj. 7. 14:10
 7/21 anonim ***** válasza:
Oké, szerinted arany középút kéne, csakhogy a gyerek nem gép, és ő éppen most így működik. A fejedre is állhatsz, ez van.
2015. máj. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Ez nem azért van, mert nem szeret... Én se voltam hajlandó hazamenni anyámmal, amíg nem játszottam ki magam :) Mit tehetett volna? Várt és nem zavartatta magát. Igaz, ez az elején volt csak, nem volt jó barátnőm, csak új játékok...
2015. máj. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Azt hiszem befejezem én ezt az ide írogatást.Itt nem lehet normális válaszokat kapni.Szerintem valami nincs ezzel rendben és ha itt nem kapok értelmes választ akkor felkeresek egy szakembert.Nem fogom ráhagyni a gyerekemre ezt a dolgot,mert szerintem én valamit nem jól csinálok a férjemmel együtt,mert az nem normális dolog,hogy a gyerek egész nap távollét után ne akarjon hazajönni.
2015. máj. 7. 14:18
 10/21 anonim ***** válasza:
én elfogadnám aztán az egészet rátenném arra hogy a real nyeri a Bl-t 4szeres szorzoért.
2015. máj. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!