Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3-4 éves gyerekek anyukái!...

3-4 éves gyerekek anyukái! Milyen ruhákat vegyek?

Figyelt kérdés

Szeptemberben kezdik az ikreink (lányok) az ovit. Szeretnék előre vásárolgatni nekik, ne akkor kelljen mindent.

Pl. nadrág! Ősszel, télen mit adtok rájuk? Vastag naci és alá sztreccs nadrág, ha bent vannak leveszik a vastagot?!

Ilyen gyakorlati tanácsokra vagyok kíváncsi! :)


2015. máj. 11. 15:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Nálunk a lányomnál két kombináció vált nagyon praktikussá óvodában:

1. sztreccs nadrág, kényelmes fajta,

2. harisnya szoknyával ill. ruhával.

Ősszel, tavasszal átmeneti hűvösebb időkben ilyenbe jár, télen pedig erre megy rá a meleg bélelt kinti nadrág, amit oviba menet levesz, ha bent vannak, amikor meg kimennek az udvarra, akkor csak felhúzza a sztreccsnadrágra, harisnyára. A szoknyával sincs gond, általában ez rövid kislányszoknya, ami kényelmes játszani, és elfér a harisnyával a téli nadrág alatt is.

2015. máj. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi!
2015. máj. 11. 16:01
 3/5 anonim ***** válasza:

A praktikum nagyon fontos, tehát mindenük kényelmes legyen, pamut, ne farmer. Ne legyen a ruhákon túl sok gomb, inkább cipzáros holmik legyenek.

Rövid ujjú felsők, hosszú ujjú felsők, vékony pamut melegítőnadrágok, leggings, sok zokni.

Benti cipőnek szandál vagy tépőzáras vászon cipő.

A kislányok általában harisnya v. leggings és szoknya/tunika kombóban vannak. Ennél télen csak lekapják a szoknyát és fel a bélelt nadrágot/sínadrágot/overallt.

2015. máj. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A mi ovinkban nagyon meleg van még télen is, így bentre télen-nyáron rövid ujjú póló van rajta, és leggins. Télre szeretem ráadni a strecs legginseket, mert arra könnyedén fel tudja húzni a kinti nadrágot


én így csináltam

télen, hidegben: - bent : rövid ujjú vagy vékony hosszú ujjú felső + leggins

(harisnyát még nem, mert nem tudta egyedül felvenni)

kintre: olyan nadrágot, amit könnyedén rá tudott húzni a benti legginsre: farmer, bélelt gatyó.


melegebb időben: - bent: póló+leggins

kint: mackónaci és felső+mellény, vagy vékony kabát


nagyon meleg időről még nem nagyon tudok nyilatkozni, mert szeptember végén kezdte az ovit, és ilyen terminusunk még nem volt.


szoknyát is szoktam ráadni, harisnyát meg csak itthon.

jövőre már fogok azt is szoknyával, mert már fel tudja venni.

2015. máj. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Bentre pamut cicnadrág kis szoknyával, pólóval (ha nem fűtenek túlzotan, akkor hosszú ujjú pólóval), vagy tunikával, alá trikó, tépőzáras, egészséges gyerekszandál a lábukra.


(Harisnya folyton lecsúszik, könnyebben szakad, nem annyira sok benne a pamut mint a cicanadrágban, és ami fő, nehezebben vesz föl-le még egy nagycsoportos is, főleg ha izzadt a lába...)


Kintre gumis derekú tréningnadrág, télre termonadrág, termopulcsi (nekünk ez vált be).


Bejárni gumis derekú kord vagy farmer.


Pizsama, ha kérnek az óvónők.

2015. máj. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!