Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti mit tennétek, ha párotok...

Ti mit tennétek, ha párotok és a gyerekek nem köszöntöttek fel itthon Anyák napján?

Figyelt kérdés
Volt óvodai anyák napja, de szerintem ez egy intim nap, amit az apák megtanítanak gyerekeiknek, és együtt meglepik anyát bármivel, simivel, puszikkal stb. Nagyon szomorú vagyok.
2015. máj. 9. 09:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
27%
Semmit. Volt anyáknapja az oviban, a gyerekeed felköszöntött. Telhetetlen vagy.
2015. máj. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
75%
Az én fiam még pici, 1 éves, de megleptek az apukájával. Nagyon jól esett és számítottam is rá. Szomorú lettem volna, ha "elfeldekeznek". Valóban apa feladatának tartom. Ha nagyobb lesz és lesz ovis műsor, akkor is jól esne az itthoni köszöntés. Én finoman megjegyezném a páromnak.
2015. máj. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Nem telhetetlenség.Neki szültem két szép gyermeket, ezáltal lettem Anya és mi egy család. Tehát nem az óvoda dolga elsősorban, hanem anya köszöntésében az apáknak kell segíteni. Nem ajándékok kell, hanem a gesztus, ölelések, bújások. Ezt az apáknak kellene megtanítani a gyerekeknek. Az óvodai anyák napja ennek nyomába sem ér.
2015. máj. 9. 09:43
 4/20 anonim ***** válasza:
80%
Akkor én mit szóljak. Az oviban a majd 5 éves fiam fel sem köszöntött csak a kezébe nyomták a virágot, mondván a kicsiknek nincs anyáknapja (jelzem középsős). Itthon előkészültem mindkét mamának, el is vittük, az apjának meg annyi esze nem volt, hogy egy szál virágot át adasson a gyerekkel. Nem szóltam semmit.
2015. máj. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
90%

Én megvártam míg a fiam elég nagy lesz ahhoz, hogy magától felfogja az anyák napját. Oviban minden gyerek külön köszöntötte az anyukáját.... de igazából elsős kora óta érzem hogy tudja is miről szól, és mért köszönt fel.

Szerintem nem az apa feladata kizárolagosan..... És el se vártam hogy az apja emlékezzen rá

De nem vagyunk egyformák. Másképp gondolunk, érzünk. Ha neked jól esett volna....elhiszem h csalódott vagy.

Remélem anyák napja nélkül is sok szeretetet, figyelnet fogsz kapni a gyermekedtől! :-)

2015. máj. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
28%
Hát nálunk ez az idén elmaradt. Tavaj kaptam egy doboz bonbont a férjemtől a pici 2 hónapos kisfiam nevében. Most pont szombat este még lefekvés előtt a kisfiam még szaladgált a szobában és az én felügyeletem alatt ráesett a játékoskosarára, minek következtében ömlött a vér a szájából. Apa eközben tusolt éppen. Be is vittük a balesetire a kisfiamat. Szerencsére nagyobb volt az ijedtség, még varrni sem kellett. Apa valahol pedig engem okolt a történtekért. Így nem is számítottam arra hogy felköszönt anyák napja alkalmából.
2015. máj. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
37%
Semmit nem tennék. Nem is értem mit vannak ezen oda az anyukák. Mi jó abban h a gyereknek a kezébe nyomják a virágot ő meg az anyukájéba??? Fogalma sincs ilyen kicsiknek erről csak csinálja mert mondják. Amúgy te is köszöntöd a gyerekkel apáknapján ha te ennyire elvárod?
2015. máj. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
85%
Nálunk se volt képes párom annyira, hogy egy szál virágot a gyerek kezébe nyomjon (14 hónapos). Nagyon rosszul esett, pláne úgy, hogy mindkét nagyinak készültem ajándékkal, amit párom végignézett.
2015. máj. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
86%
Én megkértem szépen a páromat tavaly, hogy ő legyen az, aki megtanítja a gyerekeknek, hogy miről szól az anyák napja. Megértette.
2015. máj. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Az egyik válaszoló kérdezte: igen, én megtartom az Apák napját. És nem nyomom kezükbe a virágot, hanem készítünk valamit. Nem a virágot hiányoltam, kedves x.válaszadó...
2015. máj. 9. 13:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!