Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2,5 éveseknek való emeletes ágy?

2,5 éveseknek való emeletes ágy?

Figyelt kérdés
Most alakítunk ki 2,5 éves ikreink gyerekszobát pár évre mert utána emeletet akarunk építeni. Most egy eléggé kis szoba áll rendelkezésünkre azért gondoltam yiskes emeletes ágyra amibe be van építve az íróasztal szekrények. Csak félek h leesnek.
2015. máj. 19. 20:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Te ismered őket. Nálunk az első lányunkat simán fel lehetett volna tenni az emeletes ágy tetejére, mert nagyon óvatos volt mindig, figyelt hová lép. Na, de a második kislányunkat legszívesebben a földön altatnám, olyan kis veszedelem. :)

Úgyhogy én emeletes ágyat max. 4-5 éves korában vennék.

2015. máj. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
A Nico (?) ágy szerintem jó és kellő védelemmel ellátott. Akkortól használhatja egy kisgyerek, ha már biztonsággal tud közlekedni fel, és le a lépcsőn. Ez egy értelmes és ügyes 2.5 fél éves gyereknél már simán lehetséges, hogy így van, de ezt Neked kell tudni.
2015. máj. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kiságy után velünk aludtak lépcsőzni tudnak rendesen. De nem lehet éjszaka leesni egy ilyen ágyról ha sokat forgolódnak?
2015. máj. 19. 21:07
 4/7 anonim ***** válasza:
Én a 4 évesemnek sem mernék. Álmában megriad, félálomba kilép.......
2015. máj. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én is ettől félek.
2015. máj. 19. 22:46
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem 3 éves koromtól volt emeletes ágyam. Mivel ráccsal volt körülvéve, így éjjel nem tudtam leesni, ha forgolódtam, akkor is megtartott a rács, sosem estem le róla.
2015. máj. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem látom értelmét egy ilyen ágynak. Miért kellene 2 ágy 2 íróasztallal? 2,5 évesek...

A másik, hogy ha nem is forgolódás közben,de bármi megeshet. Éjjel át szeretne menni, vagy pisilni kimenni, leesik és kész a baj. Semmiképpen nem raknám emeletes ágyba. Mondom ezt úgy, hogy van egy 4 és egy 2 éves gyerekem. Vannak sokkal jobb megoldások is kis szobának a kihasználására. Felhajtható ágy, egyik ágyból kihúzható másik ágy, ruhásszekrényt a másik szobában elhelyezni stb.

2015. máj. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!