Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Fül probléma. Tapasztalatok?

Fül probléma. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Kisfiamnak ma felszúrták mind a két fülét. Az egyik füléből folyamatos folyik a váladék ( nem kevés)! Ez normális? A másikból miért nem ?
2010. febr. 25. 17:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia!Amikor az én fiam fülét felszúrták,nem folyt utána neki.Szerintem vidd vissza a dokihoz,de legalább is hívd fel őket.
2010. febr. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak saját tapasztalatom van, bizti nem normális vidd vissza a dokihoz, a fülfolyás nem játék. Nekem 1 éves és 8 éves koromban is operáták a fülem folyamatos fülfolyás/középfülgyulladás miatt(havonta feszúrták)!!!!
2010. febr. 27. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azóta persze már visszavittem a dokihoz. Ő annyit mondott, hogy nem baj ha folyik a váladék mert legalább tisztul. De azt is mondta, hogy ha még hétfőn is folyik akkor kenetet kell venni és azt laboratóriumba el kell küldeni. Teljesen kész vagyok. Annyi előnye már biztos hogy volt a felszúrásnak, hogy már nem ordít torka szakadtából hogy fáj a füle mögött. Most már csak néha néha mondja, hogy picit fáj. Viszont a váladék még most is csorog a füléből szinte folyamatosan.
2010. febr. 27. 16:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok!Szegény kisfiad legalább már nem szenved annyira.Jól tetted hogy vissza vitted,remélem rendbe jön hétfőre és nem kell kenetet venni.Nekem többször operálták a fülemet,nincs rosszabb a fülfájásnál!!Jobbulást nektek!
2010. febr. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.

Nagyon úgy néz ki hogy kell kenetet venni, mert még ma is folyt a váladék. De a teljesség kedvéért mára kijött rajta a bárányhimlő is. Most minden tetőzik. Ismét lázas és nyűgös. Ismét nem a legjobb napok előtt állunk. Sajnos :-(

2010. febr. 28. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!