Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szeretnék venni 19honapos...

Szeretnék venni 19honapos fiamnak ceruzákat. Mit ajánlatok zsirszinest, vagy szines ceruzákat vagy filctollat vagyek?

Figyelt kérdés
És a tiétek nem rágta meg?Vagy csak nem adtátok neki oda csak ha ti is ott voltatok?
2010. febr. 26. 07:35
 1/5 anonim ***** válasza:

A lányomnak olyan vastag ceruzák vannak ami több színböl vannak összekeverve.A filctollal még ráértek.....

CSak össze írná magát vele,és nehéz lenne lemosni.Akkor egyszerü kék tolat adj a kezébe.A lányom szeret "írni" tollal.2 éves.

2010. febr. 26. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A zsírkrétát elsőnap eltörte a 2éves lányom, vastag ceruzát is vettem neki, de ennek ellenére a hagyományos ceruza az amit legtöbbet használ és szeret,ja ,és a bátyja filctollai:)
2010. febr. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A filc azért nem jó mert ők még görcsösen rányomják a felületre az eszközt, vagyis be megy a hegye. A vékony zsírkrétákat eltöri, meghámozza, de ha találsz valahol vastag zsírkrétát az jó. nyáron meg az aszfalt kréta a legjobb! Ceruzából is jó a vastag, de a vékonnyal is hamar megtanulnak, de fontos, hogy ne legyen tűhegyesre megfaragva. Egyébként a legegyszerűbbet vedd, mert 1 év alatt leamortizálódnak! :) Elég egy grafit cerka, vagy egy toll
2010. febr. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi zsírkrétát használunk.A tescos legolcsób kékszínű dobzban halacska van rajta. Amikor eltöri lecserélem. Nagyon olcsó 80 Ft körül van.Nekem nem eszi meg. A ceruzát festéket és filcet is kipróbáltuk, de a zsírkréta nekünk ami a legjobban bevált. Én a ceruzától félek is mert hosszúak és ha megbotlik vagy mikor ül fel a székére attól tartok véletlenül kiszúrja vele a szemét. Ezért csak ha ott ülök mellette akkor használjuk ezeket. De a zsírkréta folyamatosan az asztalon van és amikor ő gondolja leül az asztalkája mellé és rajzolgat.
2010. febr. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az én fiam szinesceruzával rajzol papírra, zsírkrétát kizárólag a gáztűzhely oldala, és a hűtő oldalára használja, úgyhogy most bünti van, elvettem tőle :(

Filcnek valóban az a hibája, hogy a hegye mindegyiknek eltűnik, és nem jön ki a ruhájából. SZóvl én a ceruzára szavazok! :)

2010. febr. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!