Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4 napja biliző gyerkőcre...

4 napja biliző gyerkőcre adjak pelust ha elmegyünk vasárnap gyereknapozni?

Figyelt kérdés
4. napja egyedül pisil-kakil a kisfiam a bilibe, szól is ha kell neki de van 1-2 kisebb becsurgás ami tudom hogy normális. Vasárnap fél napra elmennénk itthonról gyereknapos programra, félek hogy a nagy játékban nem foglalkozna a pisiléssel, lehet hogy el sem tudom hozni a gyerekektől-játékoktól hogy pisiljünk így most nem tudom, hogy adjak-e rá pelust vagy inkább vigyek 2 váltás ruhát baleset esetére... Szerintetek?
2015. máj. 28. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:

" 1-2 kisebb becsurgás "


"4. napja"


Azért ez még elég friss:) Váltásruha mindenképpen,és ha nem is adsz rá pelust azért vigyél magaddal. Vagy automatice adj rá.

És igaz a nagy játékban megfelejtkezhet róla. Ezért is írtam 4 nap még nagy friss...

2015. máj. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Már több hete próbálkoztunk kisebb megszakításokkal mert nem akartam ráerőltetni. 4 napja magától akar pisilni és kakilni a bilibe, a becsurgást úgy értem, hogy mielőtt szól hogy pisilni szeretne bemegy a bugyiba 1-2 csepp. (3szor fordult elő a 4 nap alatt)

Akkor ne is örüljek még nagyon? Mert én azt gondoltam, hogy ha már a 4. napon vagyunk és ilyen jól haladunk akkor ez csak jobb lesz...

2015. máj. 28. 20:44
 3/5 anonim ***** válasza:

két adag váltást vinnék - már ne add vissza, ha rászánta magát:))

Ne fáraszd ki nagyon a gyereknapos programon, kis sapka is kell, ne kapjon napszúrást (naposra ígérik). Kevesebb dologban részt venni nagyobb és maradandó élményt ad ilyenkor

2015. máj. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nem akarlak elkeseríteni, de ezután jön majd csak a nagy visszaesés, amikor direkt bepisil, bekakil, csak mert rájön, hogy ez tök uncsi dolog, csak a macera van a kijárkálással :) na akkor lesz fontos, hogy kitarts és ne add vissza a pelust (nem, nem ez a ráerőltetés ha leveszed a pelenkát hanem ha ráülteted a bilire és nem engeded felállni...).

én első hetekben bugyipelust adtam rá ha kimentünk hosszabb időre. neki ismeretlen volt, így be tudtam kicsit csapni, azt mondtam, hogy ez olyan mint a bugyi, nem szabad belepisilni, csak azért vastag, ha messze lenne a wc és bemenne pár csepp, azt felszívja ;)

2015. máj. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
azt is vedd figyelembe hogy ott mások a körülmények. A tömeg, az élmény izgatottá teszi a gyereket, ami más idegrendszeri állapot, szinte biztos a baleset a bugyiban. Az is kérdés, mennyire tudtok szaladni és mosdót keresni ott...
2015. máj. 29. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!