Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 1 évessel Napi hányszor hány...

1 évessel Napi hányszor hány órát mentek általában RENDSZERES programpa? Pl játszótér, játszóház, játszóbölcsi, vagy egyéb szociális környezet

Figyelt kérdés

tehát ahova szinte minden nap jártok

és hova jártok?


2015. jún. 1. 16:25
 1/6 A kérdező kommentje:
*hány órát töltötök - helyesen írva
2015. jún. 1. 16:26
 2/6 anonim ***** válasza:
81%

1 évessel nem kell mindennap ilyen helyekre menni.


Játszótérre heti 1-2 alkalommal mentünk, játszóházba, játszóbölcsibe soha.


Látogattuk a mamákat, bicikliztünk, sétáltunk.

2015. jún. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Heti 2x 45 perc baba-mama torna

Heti 1x 30 perc ringató

Minden nap játszótér, séta, most tanulja a motorozást, ezek naponta 1x vagy 2x.

2015. jún. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Fiam 2 éves, 1 évesen sem vittem sok helyre. Kb havi 1 program ami idegen játszótér (tehát más faluban-városban, nem helyben), játszóház vagy szabadtéri program, 2 hetente játszótér mert nálunk mindig tök üres és úgy a fiam sem szeret ott lenni. 2-3 naponta járunk boltba, postára és a munkahelyemre beszélgetni egy kicsit és ennyi. Amúgy minden nap az udvaron vagyunk kint. Mi 20km-re lakunk várostól, nincs időm sem pénzem állandóan ide-oda vinni a gyerekeket. Ettől függetlenül a fiam nagyon szépen viselkedik felnőttek és gyerekek között, nem fél senkitől, szóval nem antiszociális.
2015. jún. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszi, akkor nm furdal a lelkiismeret


én egy darabig vittem játszóbölcsibe, de mostnában már hanyagolom, a játszótéren meg max hintázni tud még csak, azt meg otthon is lehet

majd rákérdezek a tornára

kösz, mentek kezecskék

2015. jún. 1. 22:02
 6/6 A kérdező kommentje:
*köszi
2015. jún. 1. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!