Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi volt a legnagyobb baleset...

Mi volt a legnagyobb baleset ami a ti 1,5 2,5 éves gyereketekkel történt?

Figyelt kérdés
Tegnap a 2,5 éves kislányom lefejelte az íróasztal sarkát,és fölszakadt a szája. Ezután rá 1-2 órára lehetett,hogy épp akkor vettem le a lábast,és pillanatok alatt valahogy odament a gáztűzhelyhez,és csak a nagy ordításra figyeltem oda. Rátenyerelt gázrózsáram. Gyorsan odaszaladtam,vizesborogatás a kezére. Ma éppen ült az etetőszékbe,elmentem a konyhapultkoz üdítőért,és csak a sírásra figyeltem oda,beesett az etetőszék,és az asztal közé,és a fején egy nagy búb lett. Veletek mi történt ennyi idős korban?
2015. jún. 3. 06:46
 1/6 anonim ***** válasza:
A nagyobbik 2 évesen rátenyerelt a forró sütőre. 4 évesen meg a kisujja tört el. Érdekes, csak vele történnek balesetek, a másik kettővel abszolut nem :)
2015. jún. 3. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

huuu mennyi ilyen volt!

6 hónaposan neki nem volt elég hogy másszon ezért hibe hóba felállt, egyszer megbillent és egy szögletes kisasztalba bevágta a fejét. vittem orvoshoz ahol azt mondták valószínű megrepedt a koponyája, irány a kórház. szerencsére semmi baja nem lett.


tavaly leesett egy lépcsőfokról és úgy esett hogy egy kavicsba verte a fejét, nagyon vérzett neki, de ott sem lett szerencsére semmi baj.


egyszer rácsapott az ujjára a kalapáccsal ott leesett a körme.

és még ezer apróság.

2015. jún. 3. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Lánykám 2 évesen lendületből bevágta a WC ajtót, csak azt nem kalkulálta bele, hogy a nyílásban ott az ujja. Végül leesett a körme. Jegyzem meg, az évek folyamán vesztett még néhány körmöt.

Nagyobbik fiam kisiskolás korában hasalt néhány egymásra rakott tornaszőnyegen, kb. 40 centis "magasságban". Lenyúlt valamiért, lecsúszott a kupacról és eltörte az ujját.

Kicsi fiamat apa együtt fürdette a nővérével. Másfél éves volt akkor. A férjem éppen kiemelte a lánykát a kádból, amikor a kicsi úgy döntött, ő is kiszáll. Hiába állt ott mellette, a nagyobbat nem dobhatta el, így a kicsi szemöldökkel tompított a fürdőszoba kövén. 3 centis hasadás, ami teljesen szétnyílt, ömlő vér, balesti. Vele esett meg az is, hogy felállás közben előrebukott, és kiharapott egy darabot a parkettából. Durván vérzett, a foga is letört.


Amúgy nekem nagy parám, hogy megsérül valamelyikük, mert rosszul leszek a vérüktől. Konkrétan képes vagyok elájulni. Ez azért érdekes, mert amúgy a szakmám miatt simán kezelek lábszárfekélyt, felfekvést, bármit.

2015. jún. 3. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
1,5 èvesen leesett a lèpcső 1. Fokáròl, fejjel a járdára, szerencsère nem szakadt be a fele, de egèg nagy seb lett rajra, na meg az ijjedtsèg. Majdnem pont egy èvre rá, ugyan arròl a lèpcsőről, csak már a 2. fokáròl, ugyan ùgy leesett. Szerencsère ekkor sem kellett varrni. Asztallefejelèsből, ágyròl leesèsből már egèsz rutinos a fiam, ezeket már fel sem veszi. Volt mèg egyszer egy olyan, hogy a horgászdamil az ujjára csavarodott, ès jòl el is vágta a kis ujját, meg 1x a bevásárlò kocsi ülőkèjèből valahogy kicsùszott, ès odacsìpte a lábát. Akkor is nagyon megijedt, ès nem is hajlandò azòta az ülőkèbe ülni. Másra nem nagyon emlèkszem, szerencsère nagyobb baleset mèg nem èrte.
2015. jún. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy gyerek sokmindenre képes amire álmodban sem gondolsz, de amiket most felsoroltál azokat pont elég jól ki lehet védeni, tedd is meg! Én is követtem már el nagy hibát, nem ítélkezésből mondom. A konyhába soha nem jöhet a fiam ha főzök, babarács van, így látjuk egymást, de biztonságban van. Az etetőszéket 2 évesen eltettem mert veszélyesnek éreztem, kisasztalnál eszik. Sarokvédő is létezik, de anélkül azért tényleg fel lehet nőni. Szóval mindent nem lehet kivédeni, velünk nem történt még komolyabb baleset, de amiket írtál mind láttam már magam előtt hogy meg fog történni ha nem vigyázok.
2018. júl. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ó de hülye vagyok, elkalandoztam és egy több éves kérdéshez írtam, bocsánat:)
2018. júl. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!