Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyatejes babáknál minden...

Anyatejes babáknál minden anyuka vár (t) 6 hónapot a hozzátáplálással?

Figyelt kérdés
Ha jól tudom, 4hónapos kortól adható bébiétel egyike a cukkini főzelék. Vagy a gyümölcskészítmények.

2015. jún. 3. 14:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
59%
Én megvártam a hatot. Talán néhány nappal 6 hós kora előtt kapott almalevet és almapépet, nem számolgattam a napokat, de kb. fél éves volt.
2015. jún. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
36%
Dehogy. Nagyon nem jó addig várni. 3,5 hósan kezdtem.
2015. jún. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
59%
Én 5 hósan kezdtem el neki adni, mert úgy éreztem, hogy nem elég neki simán a tejem. Mondjuk én nagyon lassan haladtam, első próbálkozási héten csak 100%-os szűrt bio almalevet kapott egyre több kanállal. Aztán utána jött az almapüré. Szóval mire 6 hós lett, még csak max 2-3 ízt ismert, de azokból már megevett egy rendes adagot meg megismerte a kanalat mint kajaforrást:) Úgy vettem észre, hogy jól érzi magát attól, hogy már más is van a pocakban.
2015. jún. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
34%
4 és fél hós a lánykám.1 hónapja a nagy meleg miatt már kapott bébi gyümölcs levet,és 4 hós kora óta kóstoltatom.Eddig banánt és almát ettünk.Most próbálkozom majd a sárgarépával és a burgonyával.
2015. jún. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
49%
Igen, es erosen ajanlott is megvarni.
2015. jún. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
50%
Én vártam.
2015. jún. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
71%

5 és fél hónapos koráig kapott a kisfiam kizárólag anyatejet. Belassult a gyarapodása, magyarán nem volt már elég neki a tej, ezért kezdtem el a kóstoltatást, épp olyan körültekintéssel, mint fentebb is írták, bio almalé, aztán püré, barackpüré, sütőtök, stb.


Meg neki elég korán jöttek a fogai, a pürék kóstoltatásakor már 3 foga volt, kívánta a szilárdabb ételt.


Én a helyedben megvárnám a hat hónapot, hogy adhassam a friss gyümölcsöket kezdetnek. Cukkinivel szerintem ne kezdj, elveszed a kedvét, nem olyan finom.

2015. jún. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
69%
Mind a 3 gyermekemnél kivártuk a 6 hónapot a hozzátáplálással. Sőt, a legkisebbnek betegség miatt csak 7 hónaposan kezdtem.
2015. jún. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
39%
Nem. Sem én magam egyik gyereknél sem, és egyetlen ismerősöm sem várt addig.
2015. jún. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
51%
Nem vártam addig. Kb. 4,5 hónaposan kezdtem a hozzátáplálást. Persze az anyatej ment mellette jó sokáig:) Három éves koráig:):):)
2015. jún. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!