Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen játékok, foglalkozások...

Milyen játékok, foglalkozások valóak egy 3 éves izgő mozgó leköthetetlen kisfiúnak?

Figyelt kérdés
Imádom és szeretnék neki mindent megadni persze a kereteken belül mind pénzileg és mind elkényeztetési indexen belül :) de nem tudom mivel köthetném le...a régi játékai már nem érdeklik és nem tudom semmivel se hosszabb ideig lefoglalni...

2015. jún. 4. 14:36
 1/8 anonim ***** válasza:
45%
Nyáron nem igazán fogsz tudni bekapcsolódni ilyesmibe. Ősztől ha ovis lesz, ott tudsz érdeklődni, pl foci, szivacskézi, karate, ilyesmik szoktak lenni. Addig is ott a játszótér, biciklizés, strand, vagy ha van kertetek, vegyél neki trambulint aztán hadd pattogjon :)
2015. jún. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ebben a korban mind ilyen :)

Próbáld meg variálni, több mindent megmutatni pl fessetek kézzel, ha az nem, akkor ecsettel had maszatoljon. Önthetsz neki gipszből figurákat, nálunk ez nagyon bejött, aztán had fesse ahogy akarja, utána még jót is játszik majd velük. Sok félébe kapni, vannak gyümölcsösök, autósok, állatosok.

Szerintem ebben a korban már a kézügyességet igénylő játékokat nyugodtan el lehet kezdeni, ragasztani is lehet, vágni. Szóval nem kifejezetten játékokat ajánlanék, hanem inkább érdekes elfoglaltságokat.

De ha tényleg inkább a mozgás igénye akkora, akkor a tramulin jó ötlet, ugráló labda már mehet neki is. Legyetek sokat a szabadban, futóbicikli, lábbal hajthatós tricikli ilyesmiket tudnék ajánlani.

2015. jún. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hát mindent kiprobáltam nem sokára a kutyáktol leválasztjuk a kertet hátul lesz egy nagyobb rész kirakok neki minden féle felfujhatós cuccot :) kocsi medence ugrálovár stb... eddig nem tudtuk kirakni mert a kutyák széttépik azt hiszik az övéké :)) remélem ez lefárasztja a kis energikus tökmagomat, kapott nagy csuszdát is. nincs több ötletem. van futo bicaja, kis motor kis kocsi roller...ennél többre nincs pénzem de ezeket meg már néha unja :((( tul sok mindene van egyszerre?? :(
2015. jún. 9. 10:43
 4/8 anonim ***** válasza:
Játszótérre jártok? Lenne kivel szaladgálnia, kimozdulna, ingergazdagság satöbbi.
2015. jún. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
szinte minden nap kimegyünk vannak is kis barátai minden nap találkozunk velük, kertbe is minden nap megyünk pláne most hogy nincs sok esö se ho :) a nagy meleget elkerüljük de föként árnyékos helyekre megy ki a kertbe de mindig játszik valamit, csak nagyon gyorsan vált és semmi nem köti le hosszabb időre.
2015. jún. 9. 11:13
 6/8 A kérdező kommentje:
és kérdésem még arra irányult volna hogy játék mint tárgy mit lehetne neki már venni amivel fejlesztem
2015. jún. 9. 11:18
 7/8 anonim ***** válasza:
szia unokatesómnak van egy honlapja, azon nézelődhetsz játékokról www.manoprogram.hu. Egyébként a konkrét megoldást én sem tudom, az enyémeket sem köti le semmi. Talán a legó egy időben érdekes volt, de most már az sem. Mások azt mondják a legó leköti a gyerekeiket :) Még az jutott eszembe, hogy itt a gyakorikérdéseken tettek fel már hasonló kérdéseket, érdemes megnézned, vannak konkrét játéktípusok amiket írnak anyukák.
2015. jún. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
aranyos vagy köszi a választ :) most ami bejön neki az rc helikopter habár 1 honap mulva lesz csak 3 éves nem hiszem hogy pont neki valo de tök jol elvan vele csak baromira idegesitö :)) hogy 10 percet megy utána 1 ora töltés nehezen tudtam megmagyarázni neki hogy mivan d evégülis megértette :) csak a kérdés az mennyi pénzembe fog ez kerülni ha 1-2 nap alatt fogyaszt el egy helikoptert :O :)))
2015. jún. 24. 07:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!