Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szülők, ti az egy/két éves...

Szülők, ti az egy/két éves kisgyereket lefürdetitek pelenka csere után?

Figyelt kérdés

Akkor ha 'nem csak pisi' van?


Kíváncsi lenék. Köszi a válaszokat!



2015. jún. 5. 19:08
 1/9 anonim ***** válasza:
50%

tehát kakilás után? igen, "beültettem" a mosdóba és megmostam a fenekét, 2 éves koráig így csináltam, utána szobatiszta lett, azóta bidét használ.

de ha mondjuk este kakilt akkor meg már meg is fürdettem és legalább túl voltunk rajta és nem kellett fél órára ráadni feleslegesen egy pelust

2015. jún. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Fiam 2 éves, és igen általában megfürdetem kaki után :)
2015. jún. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor én nem vagyok példamutató,de én nem! Igaz, engem úgy hív a férjem,hogy popsitörlőpusztító, mert rengeteget elhasználtam a kakinál, de nem mostam meg, csak nagyon híg és sok volt neki.
2015. jún. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mostam meg. Popsitörlővel rendesen letöröltem. Mondjuk most ezekben a melegekben napi 2x fürdik a napközbenit kaki utánra szoktam időzíteni.
2015. jún. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nem
2015. jún. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ezért szeretem a Pampers törlőkendőt, mert az elég nedves, és mindenféle kakit rendesen le tudok törölni vele. 2 éves a fiam.
2015. jún. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
96%
Nem, de nem is ismerek olyat, aki igen. Nekem eddig eszembe sem jutott. Használok popsitörlőt, azzal rendesen letisztítom. Egyébként pont a napokban elmélkedtünk ráérős perceinkben a férjemmel, hogy milyen durva, hogy konkrétan évekig nonstop egy WC van az emberre rákötve, hisz egész nap a pisis/kakis pelus van a gyerekeken, hiába cseréli az ember gyakran, mégiscsak így van.
2015. jún. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Hasznosak voltak!
2015. jún. 5. 21:03
 9/9 anonim ***** válasza:
nem. Popsitörlővel megtöröltem és kész. Ahogy előttem is írta valaki, ha 10-et is el kellett használnom, akkor annyit használtam.Ha hasmenése volt, csak akkor fürdettem le.
2015. jún. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!