Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pelenka csere reggeli előtt...

Pelenka csere reggeli előtt vagy után?

Figyelt kérdés
Tudni kell a babámról hogy 5 hónapos, reggel nagyon vidáman nevetgélve ébred és átalussza az egész éjszakát (este 9től reggel 9ig) Rendszeresen reggeli után van kaki! Hetek óta reggeli után cserélem a pelusát (fehér pampers) és mondhatom hogy makulátlan a kis segge! Jó ez így?

2013. febr. 10. 09:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én előtte ki szoktam cserélni, nekem is kb. ennyi ideig vannak éjjel a pelusban.
2013. febr. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Én rögtön reggeli után cserélem, mert egész éjjel abban dunsztolódik, na meg én büdösnek érzem a pelenkát!

Reggel kelés, pelenka csere, öltözködés, majd szopizás.

2013. febr. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

hát, ha reggeli után fixen kakil, és a pelus kibírja még én megvárnám a kakit, főleg, hogy a bőre rendben van.


Amúgy én reggel ébresztés után, kaja előtt cserélek, mert 6kor keltem, 10 ig még alszik, de ha nem cserélem ki a pelust, akkor elázik.

Szerintem jól csinálod!

2013. febr. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Hát az én kisfiam ugyan már másfél éves,de 5 hónapos korában úgy volt,hogy reggel vidáman ébredt,és én utána cseréltem pelust,rögtön kelés után,mivel nagyon büdiberci volt.Ez volt olyan 8 körül. És mivel az enyém,valami csoda folytán csak 10kor kért enni,ezért a 10 órai evés után cseréltem pelust.
2013. febr. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
9kor kel és fél 10kor van pelenka csere mert addigra túl vagyunk a reggelin (tápszer) és a pisi miatt még nem volt gond a bőrével csak a fogzás miatt a kakinál volt kicsit kicsípve de gyorsan rendbe raktam neki és igen fixen mindig reggeli vége fele van kaki
2013. febr. 10. 09:36
 6/14 anonim ***** válasza:
Én is mindig evés után cserélem, mert nálunk is akkor produkál a gyerek.
2013. febr. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
és a fehér pamperst adom neki éjszakára én egyáltalán nem érzem büdösnek reggel de azt érzem hogy pisi van bőven
2013. febr. 10. 09:37
 8/14 anonim ***** válasza:

Én is a fehér Pamperst használom éjszakára, nekünk is 11-12 órát van rajta ilyenkor és nincs baja a bőrével.

Ha ez így nálatok is bevált, akkor felesleges máshogy csinálni.

2013. febr. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a gyors válaszokat!
2013. febr. 10. 09:56
 10/14 anonim ***** válasza:

Én ébredés után mindig lecserélem a lányomnak, pedig nálunk is reggeli után van kaki. Volt olyan, hogy nem bírta ki a reggeli végéig a pelus, ezért szoktunk rá erre, persze azóta már nincs ilyen gond, de maradtunk ennél.

Én úgy szoktam csinálni, hogy egyébként Pampers Active Babyt használunk, de reggel egy olcsóbb fajtát adok rá, (általában valamelyik saját márkás pelust) mivel csak a kakit várjuk bele fél-1 órán belül...

2013. febr. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!