Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány nadrágja van 6 éves...

Hány nadrágja van 6 éves gyerekednek amit egész évben használ?

Figyelt kérdés
Otthon és az iskolában összesen.

2015. jún. 6. 13:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
7 farmer,4 elegánsabb nadrag,3 melegítő
2015. jún. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ebből mennyit használ az oviba?
2015. jún. 6. 13:33
 3/13 anonim ***** válasza:
Mindennap más farmerben megy, mert elkoszolja magát nagyon. Bent szoknyában van, ha hideg van, harisnyával, ha meleg, anélkül.
2015. jún. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
8-10 normális, rengeteg itthoni. (kaptunk sokat rokonoktól)
2015. jún. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
5-6 farmer vagy bársony hosszú naci. Mindennap tisztát kap. Rövidből is kb. ennyi van. Itthoni pedig 3-4 db, hosszúból is meg rövidből is. Hetente 2-3 mosk, tehát nincs többre szükség.
2015. jún. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

10 db melegítő, 2-3 db farmer, 2-3 db vászonnadrág, 15 db rövidnadrág, ebből fele pamut, fele farmer és vászon.

A fiaim melegítőben vagy rövidnaciban szeretnek járni mindenhová, úgy kell nekik könyörögni, hogy mást is felvegyenek néha :)

2015. jún. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
a fiamnak 20 db farmerja van, 10 db bársony nadrág, 6 db vékony pamut, 6 db unneplo (koztuk bézs tiszta gyapju, szurke stb.)...(mindet kaptuk, mert a barátnomnek gyerekruha boltja van..oszintén...ebbol használunk kb. 6-7 db-ot)
2015. jún. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
rovidnadrágbol pár napja számoltam ossze ugyancsak 30-at...farmer, vászon, pamut, szovet..(lassan boltot nyithatnék, mert mindenbol ilyen mennyiség van..40 polo, 20 ing, 10 kabát...)
2015. jún. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
48%
Most itt olvasom a válaszokat és teljesen le vagyok döbbenve. Tényleg szüksége van a gyereknek ennyi ruhára ne mondjátok nekem hogy ezt mind hordja is a gyereketek. Nekem is 6 éves a fiam de fele ennyi ruhája van mint amit itt irtok. Ő inkább a melegitoket kedveli abba lehet szaladgalni focizni mert a farmerba nem tud olyan szabadan mozogni nincs is neki abból csak kettő ha orvoshoz megyünk vagy olyan helyre ahová nem lehet melegitot felvenni. Minden nap tisztát adók rá és 2-3 naponta mosok ezért is tartom feleslegesnek annyi ruhát hiszen ami még tél végén tavasszal jó rá az már ősszel nem biztos.
2015. jún. 7. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Utolsó!

Az én gyerekem lazán össze koszolja úgy a ruháját, hogy másnap nem lehet raadni. Tehát vagy mosok mindennap, vagy veszek neki annyi ruhát, hogy mindennap mint tudjon felvenni. Minél el Minél zelf problémád?

2015. jún. 7. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!