Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisgyerekes anyukák ti mit...

Kisgyerekes anyukák ti mit csináltok egész nap akiknek konkrétan nincsenek barátai nem rossz hogy nincs kihez elmenni beszélgetni?

Figyelt kérdés
Olyan anyukákra gondolok akiknek tényleg nincsenek barátai de még olyan személy se akihez elmehetne gyerekestül kicsit kikapcsolódni.

2015. máj. 18. 12:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
őszintén szólva mindig van mit csinálnom: háztartás, kert, veteményes, meg nagyokat sétálunk. Remélem, majd ha játszóterezés lesz, ott sikerül azért egy két beszélgető/sétáltató partnerre szert tenni. Amúgy 10 hós a babám.
2015. máj. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nekem se barátok a közelben, sem rokonok. Rossz, persze hogy jó lenne néha kimozdulni, egész más 1-2 napig a kedvem, közérzetem, hogy ha néha megyünk valahova. Egyébként nem unatkozom, mindig van mit csinálni itthon.
2015. máj. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Én arra az időre gondoltam amikor kész a házimunka a gyerek is rendben van, amikor eljön az idő hogy van idő egyet ki kapcsolódni,akkor mivel foglalkoztok ha nincsenek barátok akivel le lehetne ülni?
2015. máj. 18. 12:48
 4/15 A kérdező kommentje:
És ti faluban, tanyán, vagy városban éltek?
2015. máj. 18. 12:49
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem, nekem egyáltalán nem hiányzik. Van egy pár ismerős a játszótéren, vagy összefutunk, vagy nem, a nagy edzőtársainak szüleivel is összefutunk 2-3 délután egy héten, de senkivel nem szoktunk összejárni. Kisvárosban élünk. Barátnőm innen 100 km-re.
2015. máj. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Falun lakunk. 2és fél éves a fiam 33 hetes vagyok a második fiúval. ritka az olyan hogy nincs semmi dolgom, de olyankor egyből megyünk a játszótérre, vagy szeret bicajozni akkor azt csináljuk, focizunk. amig alszik és épp nincs dolgom, akkor szoktam megcsinálni a körmöm és a szemöldököm.
2015. máj. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

És nem érzitek magatokat másnak azért mert nincsenek barátaitok, nincsen kivel elmenni ruhát vásárolni, fagyizni?

Nem érzitek magatokat magányosnak, kirekesztettnek?

2015. máj. 18. 13:01
 8/15 anonim ***** válasza:
82%

Nekem a férjem a barátom.

Este vele beszélgetek, vele megyek vásárolgatni (a legőszintébb kritikusom), és vele fagyizok.

Amúgy ha gyerektémában akarok tapasztalatot, tanácsot kérni, akkor az utcában lakó anyukával beszélgetek, amíg a gyerekeink játszanak (barátnőnek nem nevezném, mert csak ezt csináljuk közösen, csak akkor találkozunk, amikor a gyerekek).

2015. máj. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
37%

Én még csak terhes vagyok. Vannak barátaim, csak messzebb, szétvitt minket az élet. Nem tudunk rendszeresen találkozni, csak ritkán. Neten tartjuk a kapcsolatot. Más terhesekkel, anyukákkal nem szeretnék barátkozni, untatnak.


Itthon nem unatkozom, ha rendben a háztartás, van főzve is, akkor szakmai dolgokat olvasgatok, nemzetközi oldalon csetelek (2 nyelvet gyakorlok, vállalkozási ötletek, munkalehetőségek után kutatok, valamint van egy képszerkesztő program, most annak a használatát próbálom elsajátítani csak amolyan autodidakta módon.

2015. máj. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
59%
5. vagyok. Nem, nem vagyok magányos. Ruhát én is a férjemmel vásárolok, fagyizni is vele meg a gyerekekkel megyek (az enyémek már 3 és 5,5 évesek). Ha eljutok egyedül ruhát venni, az már külön ünnep :) Nekem is a férjem a legjobb barátom. Nemsokára letelik a gyeses időszak, de én sajnálom. Sosem unatkoztam, sosem voltam magányos.
2015. máj. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!