Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lehet egy hülye kérdésem?

Lehet egy hülye kérdésem?

Figyelt kérdés
Szóval az lenne a nagy kérdésem, hogy a kislányom (másfél éves) mindig végignézi ahogy epilálom a lábam mert nagyon érdekesnek találja. Ez nem baj? Nem sérül a lelke vagy ilyesmi ugye? Nem szeretném kitessékelni a fürdöszobából ha nem muszáj, meg egyedül is vagyok vele egész nap. Légyszi ne nézzetek hülyének a kérdés miatt.
2015. jún. 11. 11:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hm, nekem a fiaim is látták már, bár őket nem köti le a látvány :) Nem hiszem, hogy sérülnének miatta.
2015. jún. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem egyaltalan nincs ezzel gond :) Nekem ikreim vannak, es amikor egyedul vagyok, akkor viszem oket magammal a wc-re. Az a lenyeg, h ne erezd magad kinosan, hanem csak viselkedj termeszetesen vele :) Akkor o sem fogja furanak talalni :D
2015. jún. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A fiaim is szeretek nézni, mindig kérték, hogy "anya, daráld le a szört a lábadról" - mert szerintük olyan volt hangja, mint a kávédarálónak.
2015. jún. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem értem, miért sérülne.

Az én 2 éves fiam végignézi, ahogy epillálok, hajat szárítok, fürdök, WC-zek... stb.

Én is látom, ahogy ezeket ő csinálja (kivéve az epillálást ugye). Neki ez természetes dolog, miért sérülne????

2015. jún. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Pontosan milyen formában képzelted el a lelki sérülést? Hogyan sérülne ettől?
2015. jún. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hát azt nem tudom hogyan sérülhet, csak gondoltam lehet nem jó ha ilyen dolgokat lát. Wc-re is mindig utánam jön, nézi ahogy tampont cserélek :-) De akkor megnyugodtam köszi a válaszokat!
2015. jún. 11. 12:55
 7/12 anonim ***** válasza:
Hát ez tényleg legalábbis fura kérdés. Mindenestre irigylem az aggodalmaidat. Válaszom pedig: semmi baja nem lesz ettől a gyereknek.
2015. jún. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nézi ahogy tampont cserélsz, és attól félsz sérülni fog a lelke hogy látta az epilálást :D :D...

Sőt, akkor is sérül a lelke ha látja hogy hajat mosol vagy körmöt vágsz...

De a legdurvább ha azt látja, hogy apa borotválkozik!!! Azt ne engedd sose!

2015. jún. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az kicsit durvább, hogy látja hogy tampont cserélsz. Anya egy véres izét huzigál ki magából. Ezek után meglepő hogy az epilálást érzed veszélyesnek.
2015. jún. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

A tamponcserés komment nélkül is furának tartottam a kérdésedet, de így... nagyon fura.

Miért sérülne a lelke? Sajnálja a szőrszálakat?

2015. jún. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!