Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A ti gyereketeknek van kedvenc...

A ti gyereketeknek van kedvenc plüsse, amit szinte le sem tesz? Milyen gyakran szoktátok mosni? Nem féltek, hogy tönkremegy?

Figyelt kérdés
2015. jún. 14. 13:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az egyiknek egy egér ujj báb ,másiknak egy plüss fokhagyma ,ruhák közé beteszem és ugy mosom ki jó sok ruha közé ,gazdája adig kicsit ideges szokott lenni .
2015. jún. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van neki, vettem pluszba két tartalékot, mert gyakorlatilag, csak ezzel tud elaludni. Egész nap a szájában van, ha nem találja, akkor meg sír. Elterelhető a figyelme, meg le tudjuk Őt kötni, de nagyon szereti. Én meg aggódok, hogy nem gáz-e ez így, hogy ennyire ragaszkodik. A ti gyerkőcötök is ilyen? Normális ez?
2015. jún. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Első! Pennys a fokhagyma? :)
2015. jún. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
6honapos kora óta van a kislányomnak egy plüss babaja. Mar 6,5 éves, de még mindig azzal alszik. Hetente mosom. Kicsit viseltes mar, de nélküle nem indulunk el sehova.
2015. jún. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Szerintem normális. Mi sem megyünk nélküle sehova. Nálunk az a gond, hogy egy régi, meglévő plüsst nézett ki magának, amit már nem lehet kapni. Kicsit aggódom, hogy tönkre megy.

Eddig csak kézzel mertem mosni, azt sem túl gyakran.

2015. jún. 14. 18:01
 6/11 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Érdemes több darabot venni, már csak azért is, ha véletlenül elveszne a kedvenc. Kérdező, a ti esetetekben azt lehetne tenni, hogy a régi plüssnek szereztek egy "barátot", tegyétek őket egymás mellé, a két plüss "legyen mindig egymás mellett, szeresse egymást, jásszon sokat egymással" és akkor a gyereketek azt is meg szereti majd jó eséllyel. Így ha a réginek lenne valami baja, ott van a másik. Még az is lehet, hogy az újat jobban szeretni fogja egy idő után. Mennél nagyobb a gyerek, annál ritkábban kell mosni, elég csak ha nagyon piszkos lesz. Mi a mienket már csak havonta kb. egyszer mossuk.
2015. jún. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

nálunk szinte hetente vátozik, mi a kedvence.

az alvólendő nyuszit néha elalváshoz szereti, ha nehezebben megy álomba kerülni, puszit ad neki és kedvesen "búg" hozzá :)

rágcsálni egy kézbesimuló nyeklő-nyaklótigrist szeret, de arra is mosolyog, szereti

ha játszom a plüss malaccal, akkor az a kedvenc..


én általában akkor mosom, ha beteg a kicsi, vagy ha előszobában dobálta, húzta végig, vagy nyakonöntötte a gyümölcsével, vagy amikor portalanítom a lakást és a bútorokat, mennek a plüssök is a gépbe, kb 3 hetente

2015. jún. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen, egy Ikeás plüss cica 3 éve. Kb. havonta egyszer mosom, de a házból nem viszi ki a kisfiam, csak a lakásban hurcolja és vele alszik. Oviba hordtuk egy időben, és egyszer bent felejtettük és volt is sírás este. Nem tudom, mi lenne, ha elveszne vagy tönkre menne, mert már nem kapható sajnos ez a féle játék :(
2015. jún. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Van egy második plüss is, de az nem olyan érdekes, sosem helyettesítené a kedvencet sajnos.

Ő viszi mindenhová, feltörölte már vele az egész várost. Úgy is néz ki szegény vacak, de valamiért ezt szúrta ki magának, és semmi más nem jó. Reménykedem, hogy kihúzza, ameddig kell.

2015. jún. 15. 21:14
 10/11 Tom Benko ***** válasza:

A nagyobbiknak van "alvó állata", vinni kell mindenhová. Ez a MOL régi akciójából a nagyobbik maci, volt egy kisebb is, de azt sikeresen elhagytuk még a bölcsödében, szerencsére ott volt a nagyobbik, akkor még nem tűnt ffel neki a csere. Elég gyűrött szerencsétlen már, 4,5 éve hurcolja, viszont borzalmasan vigyáz rá, még a földre sem teszi le.

A kisebbik még nem választott magának kedvencet, illetve jelenleg a kedvenc "alvó állata" az anyja. :)

2015. jún. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!