Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves gyereketeknek van...

2 éves gyereketeknek van kedvenc étele?

Figyelt kérdés
Most beteg a kislányom és nem akar semmit enni. És most jöttem rá, hogy nincs is igazán kedvenc étele. :( Szerintetek ez normális? (Ráadásul nem is túl jó evő, néha csodálkozom mitől van produktum a pelenkában)
2011. ápr. 14. 13:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

van :)

virslit imádja ketchuppel

főtt étel közül a rántott húst franciasalátát, kr. főzeléket, húslevest, gyümölcslevest,

2011. ápr. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Virsli, tésztafélék, rizs, mandarin, kakaó, csokigolyók tejben áztatva.
2011. ápr. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
az enyém szeret enni, de amiből biztos hogy legalább 2x kér, az a káposztás tészta, és a paradicsomleves. gyümölcsből is sokat eszik, kiwi, alma, narancs, banán....biztos nem áll meg egynél. de amúgy sem válogatós.
2011. ápr. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Kislányom nagyon rossz evő,és ha valaki kérdezi,hogy ezt vagy azt szereti-e nem tudom egyértelműen rámondani,hogy igen vagy nem,mert amit ma szeret lehet hogy holnap nem.

De azért van 2 olyan étel,amit kedvencnek elehet mondani,úgymond tuti befutó:

húsleves

tojásrántotta


Ezzel nem tudok mellélőni.

2011. ápr. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Milánói és a bolognai a kedvence. Másból csak egy kanállal hajlandó enni aztán eltolja, mert ez nem az.
2011. ápr. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem túl jó evő,de a tejtermékek bármikor jöhetnek,főként a joghurt.

Főtt ételek közül a tésztafélék,krémlevesek,húsleves.


A gyerekorvos azt mondta,hogy 2-4 éves kor körül sok kisgyerek "nem szeret" enni,ő sem tudja a magyarázatot,de tény,hogy sok ilyen kis páciense volt/van.

Gondolom,téged is zavar ez az állapot,de talán egyszer lesz változás!:)

Én sokszor nagyon kiakadtam,amikor evésre került a sor...Gyakran görcsöltem rajta,hogy "na már megint harcolunk és én veszítek".

Aztán azt gondoltam,amíg hízik és szépen növöget,hát nem keserítem meg az életünket felesleges stresszel.Szóval,nálunk így megy. :)

2011. ápr. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%

Húsleves sok répával, pörkölt tésztával és csirkehússal. Kenőmájas uborkával vagy paradicsommal. Bundáskenyér. Hasábburgonya.

26 hónapos

2011. ápr. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
26 hónapos. Kedvenc ételről nem tudok nyilatkozni, mert mindent megeszik. Hol jobba eszik, hol kevésbé. Bár ami mindég jöhet, az a banán, a joghurt, tejszelet, rudi, dörmi kismackó. De mondom megeszik mindenféle főzeléket is. A bölcsibe meg is van dicsérve ez miatt.
2011. ápr. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nálunk a sajtos,tejfölös tészta és a bolognai spagetti a kedvenc.
2011. ápr. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nagyon leveses,minden levest szeret,tésztaféléket imádja,húslevest sok cérnametélttel.

Virsli,kechuppal.2 éves

2011. ápr. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!