Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha a nagytesó elmegy oviba,...

Ha a nagytesó elmegy oviba, suliba, a kisebb le tudja kötni magát? 3 évesemet megeszi az unalom, már nem tudok mit kitalálni, de semmi sem köti le hosszabb időre ha maga van itthon.

Figyelt kérdés
2015. jún. 17. 14:28
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
3 évesen miért nem megy ő is oviba?
2015. jún. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

valószínűleg mostanában töltötte a 3. életévét és csak szeptembertől kezdené az ovit. Nem?

Legalábbis az én esetemben így volt.

Mi sokat sétáltunk, sokat gyurmáztunk, rajzoltunk, rengeteget szerepjátékoztunk, előadtunk egy-egy mesét. :)

Sokat mondókáztunk, új dalokat énekeltünk

Lányom sosem unatkozott mellettem.

Alapból is olyan a természetem, hogy még én is kitalálok itthonra mindenféle hülyülős játékot, a gyerek meg kapó rá.

Neked hogyan telik egy napod?

írd le, hátha akkor jobban tudunk segíteni

2015. jún. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Fiam még csak 2 éves, de mivel nincs, és nem is lesz testvére, kénytelen lesz lefoglalni magát mindig.

Festünk, rajzolunk, gyurmázunk, kirakózunk, mesét olvasunk, nézünk, sokat autózik... stb.

2015. jún. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
szeptemberben kezdi az ovit, és azért van elég sok teendő a ház körül, nem tudok egész nap gyurmázni, játszani, hívom segítsen a konyhában vagy bármiben de ahhoz sincs mindig kedve, meg szétpakol pl. a gyurmával és 10 perc után megunja képes lenne órákig ücsörögni és nézni a plafont, pedig nem egy nyugodt gyerek... ha megjön a tesó akkor beindul a buli...
2015. jún. 17. 14:53
 5/6 anonim ***** válasza:
szia, en kisebbik fiam augusztusban lesz 3 es szeptemberben megy oviba. Napközben bevasarolunk segit a hazimunkaba, ha nincs kedve akkor is. Szoktam vele neha en is gyurmazni vagy valami kreativ dolgot csinalni de max egy orat, amivel orakig le tuja magat kötni szo szerint mar egy eve azok a fa vonatok meg sinek, thomas es barataival. neha az autoit allitja sorba föleg ezzel a ket dologgal van el, nem nagyon szokott olyankor igenyelni max ha nem tud felepiteni egy hidat szol h anya segits.
2015. jún. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyáron nincs suli ,igy a nagyteso ott tud vele lenni ,játszani,szeptembertöl meg ott lesz az ovoda azt írtad nem kérdezö.
2015. jún. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!